Vyras išgelbėjo ligotą šunį, išleidęs viso savo gyvenimo santaupas

Kartais šuo tampa ištikimiausiu ir vieninteliu žmogaus draugu. Ir tada šeimininkas pasiruošęs viskam, kad išsaugotų augintinio gyvybę ir padarytų jį laimingą. Toliau kalbėsime apie herojišką paties paprasčiausio vyriškio poelgį.

Pensininkas gyveno tylų ir ramų gyvenimą. Artimųjų ir draugų jis neturėjo, užtai turėjo ištikimą keturkojį draugą – šunį. Su savo augintiniu vyriškis pragyveno 10 metų ir augintinis dalijosi su juo visais vargais ir džiaugsmais , pakeisdamas šeimą.

Tačiau per vieną pasivaikščiojimą nutiko kažkas neįprasto ir baisaus. Visada linksmas ir aktyvus šuo staiga neteko sąmonės. Išsigandęs šeimininkas, atsigavęs po pirmojo šoko, iškart nuvežė augintinį į veterinarijos kliniką. Po apžiūros veterinaras pranešė savininkui nemalonią naujieną: pasirodo, šuo kenčia nuo sunkios širdies bei kraujagyslių ligos. Ir laiku nesuteikus pagalbos gyvūno širdis gali sustoti bet kuriuo momentu.

Laimei , buvo šansų išsigelbėti. Gydytojas pasakė, kad gali padėti sudėtinga operacija, tačiau ją atlikti turi patyręs specialistas. Rasti kvalifikuotą chirurgą, pasiruošusį imtis tokio sunkaus atvejo, pasirodė nelengva. Vyriškis pradėjo paieškas ir jau buvo benusiviliąs, tačiau sužinojo, kad reikiamas gydytojas yra. Tiesa, gyvena jis tolimojoje Japonijoje, o už savo paslaugas prašo nemažos sumos – 50 tūkstančių dolerių.

Nors reikėjo didelių pinigų, pensininkas nusprendė išgelbėti ištikimą draugą. Bet tam reikėjo išleisti santaupas, kauptas visą gyvenimą. Šios lėšos buvo paskutinės vyro santaupos, tačiau jis negalėjo palikti savo šuns be pagalbos.

Brangiai kainuojanti operacija pavyko sėkmingai. Po jos šuo greitai atsistatė ir netrukus ėmė gyventi įprastą aktyvų šuns gyvenimą: dūkti gryname ore, parke vaikytis balandžius ir loti ant praeivių.

Niekas nežino, kiek dar pragyvens šeimininko išgelbėtas šuo. Bet vyriškis labai tikisi, kad numylėtinis ilgai džiugins jį savo ištikimybe ir nesavanaudiška meile. Ligoto šuns savininkas visiškai nesigaili, kad neteko visų savo pinigų. Juk svarbiausia – tai jo ištikimo keturkojo draugo sveikata ir gyvybė.

You cannot copy content of this page