Keistas jausmas pilve ir dar 5 požymiai, kad su jumis bando susisiekti jūsų angelas sargas

Atkreipkite į juos dėmes.

Jums būna taip, kad jūs ką nors „jaučiate vidumi“? Tai galima pavadinti intuicija, nuojauta arba instinktu – bet būtent taip pasireiškia angelo sargo rūpestis.

Daugelį reiškinių, kuriuos galima palaikyti atsitiktiniais sutapimais, iš tiesų liudija apie nematomą angelo, kuris ne tik mus saugo, bet ir stengiasi nukreipti teisinga linkme, buvimą.

Štai 5 požymiai, kad angelas sargas nori susisiekti:

1. Muzika.
Jūsų sielos mokytojas idealiai žino, kokia muzika reikalinga jums įvairiais gyvenimo momentais.
Galbūt jūs išgirsite dainą, kurios labai seniai negirdėjote, o galbūt išgirsite ją pirmąkart gyvenime.
Tai reiškia, kad angelas sargas bando susisiekti su jumis ir sukelti jums tam tikrus jausmus. Ryšys per garsus – vienas stipriausių, todėl angelai dažnai renkasi muziką.
Įdėmiai įsiklausykite į dainos tekstą, atkreipkite dėmesį į pasikartojimus ir leiskite sau jausti pabudimą, dovanojimą iš aukščiau.

2. Sapnai.
Jūs staiga pastebėsite, kad pastaruoju metu jūsų sapnus vienija kažkokia bendra tema.
Pavyzdžiui, jūs kartas nuo karto matote kažkokį konkretų daiktą ar jaučiate kokį nors pažįstamą jausmą, kurį jau kažkada jautėte, tačiau nuo to laiko ilgam pamiršote.
Tai reiškia, kad angelas sargas bando jums kažką pasakyti per sapnus. Sekantį kartą atkreipkite dėmesį į pasikartojantį sapną: jis gali tapti svarbiu žingsniu į dvasinį pabudimą.

3. Kvapai.
Jūsų angelas sargas tiksliai žino, kokie aromatai sukelia jums malonias asociacijas.
Kartais jūs galite staiga užuosti nostalgišką aromatą, kurį kažkada labai mėgote, bet iki šiol visai pamiršote.
Tai reiškia, kad jūs sielos mokytojas bando sukelti jums tam tikrą asociaciją: meilės, liūdesio, nerimo jausmą ar bet kurį kitą.

4.Monetos.
Jei jūs vis dažniau imate rasti monetų pačiose keisčiausiose ir netikėčiausiose vietose, tai reiškia, kad angelas sargas bando ištiesti pagalbos ranką, kai jūs depresijoje, ilgesyje ir nerimo jausmuose.
Tokiu būdu sielos mokytojas jums sako neprarasti vilties ir toliau eiti pirmyn, net jei jums atrodo, kad viskas prieš jus.
Monetų pagalba angelas simboliškai primena jums, kad viskas turi teigiamą pusę.

5. Tekstai.
Angelas sargas dažnai randa būdų kreiptis į jus per tekstą, kurį jūs skaitote šiuo metu.
Pavyzdžiui, jei kokia nors knyga sukelia jums juoką ar ašaras, tai ženklas, kad aukštesnė dvasia nori su jumis susisiekti ir padėti jums pajusti kažką gilaus.

Net jei jūs apsiašarojote nuo vieno vienintelio sakinio, tai leidžia jums geriau pažinti save.
Sekantį kartą, kai atsidursite knygyne, leiskite tekstui pakviesti jus – tegu angelas sargas nuveda jus prie to teksto, kuris jums dabar ypač reikalingas.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page