Keletas piniginių ritualų kiekvienai dienai, kurie atneš priteklių į jūsų gyvenimą

Pabandykite atlikti šiuos ritualus savaitės bėgyje, rezultato nereikės ilgai laukti.

Jei pirmadienis išpuolė 13 dieną, tai 13 valandų 13 minučių, sėdėdami už stalo, atskaičiuokite 13 monetų. Paskui perskaičiuokite jas 13 kartų ir valandos bėgyje išleiskite.

Antradienis
Jei rasite seną pajuodusią ar subraižytą monetą, paslėpkite ją piniginėje. Kuo stambesnės kupiūros bus šalia šios monetos, tuo didesnis pelnas jūsų laukia.

Trečiadienis
Iškeiskite 5 eurus smulkiomis monetomis ir išdalykite elgetoms vyrams, tai išvaduos jus nuo nereikalingų nesėkmių ir finansinių nemalonumų.

Ketvirtadienis
Prieš išeidami iš namų ketvirtadienį, tarp delnų suspauskite perlenktą kupiūrą ir pakelkite ją prie „trečios akies“ – taško tarp antakių. Paprašykite pas pinigus pagalbos ir apsaugos.

Penktadienis
Ant plonos popieriaus juostelės užrašykite žodžius: „Pinigai teka sraunia upe tik pas mane. Raktas užraktas, kaip parašyta taip ir bus“. Popierėlį paslėpkite piniginėje.

Šeštadienis
Į maišelį įdėkite žirnį ir monetą. Paslėpkite maišelį virtuvėje tokioje vietoje, kur jo niekas nepamatys. Kai naminukas ras monetą ir žirnį, jūsų namai prisipildys pinigėlių.

Sekmadienis
Paimkite dubenėlį ir įberkite, tai darydami kalbėkite: „Kol druska sūri, man liūdesys ir visoks blogis nebaisus, išeik, neturte. Dabar ir visada!“Dėkite piniginę ant druskos, o ryte paslėpkite ją rankinėje.

You cannot copy content of this page