10 įdomių faktų apie bananus. Jei jūs mėgstate bananus, šie faktai jums bus naudingi

Tai užkerta kelią kalcio praradimui.
Bananai padeda organizmui neprarasti kalcio, ir tai sukelia geresnį mineralo pasisavinimą kaulams ir dantims, tokiu būdu jie tampa stipresni.

Tai daro jus protingesniais.
Kaip jau buvo minėta anksčiau, bananai stimuliuoja jūsų smegenų funkcijas ir jūsų kognityvinius sugebėjimus bei loginį mąstymą. Tai vyksta todėl, kad bananai turi didelį kalio kiekį, kuris būtinas teisingam smegenų darbui.

Tai padeda užkirsti kelią inkstų vėžiui.
Taip pat anksčiau buvo minėta, kad bananai gali užkirsti kelią inkstų vėžiui dėl savybės, sustiprinančios kalcio pasisavinimą organizme, tuo pačiu neleisdami susidaryti akmenims inkstuose.

Bananai padeda kovoje su anemija.
Bananai turtingi geležimi, kuri stimuliuoja jūsų kraują, o taip pat padeda kovoti su anemija.

Tai padeda teisingam virškinimui.
Bananuose gausu ląstelienos, to pasekoje jie gali padėti jums kovoje su nevirškinimu ir užkietėjimu, reguliuodami žarnyno darbą.

Tai reguliuos cukraus lygį kraujyje.
Bananai padeda reguliuoti cukraus lygį kraujyje, ir tai gerai tuo atveju, jei jūs kenčiate nuo diabeto. Jie taip pat padeda kovoti su depresija, priešmenstruacinio sindromo simptomais ir bendrai gerina jūsų nuotaiką.

Jis gali apsaugoti jus nuo širdies priepuolio ir insulto.
Kai jūs dažnai vartojate bananus, jūs mažinate šansą nukentėti nuo širdies priepuolio ar insulto. Tai vyksta todėl, kad bananuose gausu kalio ir juose mažas natrio kiekis.

Padeda kovoti su depresija.
Bananuose gausu triptofano, kuris vartojant virsta serotoninu, kuris yra smegenų neuromediatorius, reguliuojantis jūsų nuotaiką ir darantis jus laimingais.

Tai padeda kovoti su uždegimu.
Bananuose gausu vitamino B6, kuris padeda kovoti su sąnarių uždegimu. Jie taip pat padeda kovoje su II tipo diabetu gamindami baltąsias kraujo ląsteles, o taip pat stiprina jūsų nervų sistemą.

Bananai didina jūsų energijos lygį.
Jūs ženkliai forsuojate savo energijos lygį, kai vartojate bananus. Treniruočių metu suvartokite du bananus ir tai suteiks jums energijos užtaisą.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page