5 Ožiaragio savybės, kurių trūksta kitiems ženklams

1. Tikslo siekimas
Matau tikslą ir einu link jo. Ir tegu priešais kliūtys. Upę perplauks, kalną peršoks (apeis, perlips), mišką iškirs. Štai tokie jie – Ožiaragiai. Tačiau jie niekada nelips per galvas, juk Saturnas apdovanojo Ožiaragius teisingumo jausmu ir jie niekada nenusileis principams. Tačiau tikslą vis tiek pasieks – pasiduoti ne pagal jų taisykles.

2. Kantrybė
Juos skriaudžia, juos įžeidinėja, jų nepastebi. O Ožiaragiams nusispjaut. Tačiau jūs veltui manote, kad Ožiaragiai nieko nejaučia – dar kaip jaučia. Ir jiems jau seniai laikas pastatyti kantrybės paminklą.

3. Konservatyvumas
Atrodytų, kas gi gero šioje savybėje? O juk galima pamatyti daug pliusų. Ožiaragiai nemėgsta naujovių? Užtai jei vertina tradicijas ir sumaniai išnaudoja praeities patirtį. Ožiaragiai eksperimentų nemėgėjai? Užtai jie nedaro neapgalvotų poelgių ir mokosi iš svetimų, o ne savų klaidų.

4. Ekonomiškumas
Taip taip, ekonomiškumas, o ne šykštumas. Ožiaragiai niekada nekris į minusą ir bet kuriuo momentu gali įlįsti į savo taupyklę – ten ne milijonai, tačiau kukliam gyvenimui užteks. Ir jūs galite kiek norite vadinti Ožiaragius godžiais – jie taupė pinigėlius ne tam, kad atvertų piniginę jums paprašius. Saturno augintiniai nesimaudo aukse, tačiau jie visada turi lėšų juodai dienai.

5. Uždarumas
Nepainioti su žmonių vengimu (nors tai irgi pasitaiko). Ožiaragiai nesidalija savo paslaptimis, tačiau moka saugoti svetimas paslaptis. Pabandykite išgauti kokią nors vertingą informaciją – Ožiaragiai ir kankinami nepasakys nė vieno žodžio.

You cannot copy content of this page