5 paprasti dalykai, kurių atsisakiau po 60-ies. Mano gyvenimas tapo lengvesnis ir laimingesnis

Mūsų gyvenimas įdomus ir įvairiapusis. Kiekvienas nugyvena jį taip, kaip mano esant reikalinga. Kai kurie laimingai gyvena visą gyvenimą, o kai kam dėl laimės tenka kovoti.

Dažnai nutinka, kad problemos slypi būtent jumyse. Ir kad taptume laimingi, būtina išsiaiškinti su savimi pačiais. Toliau papasakosiu apie 5 dalykus, kuriuos aš nustojau daryti po 60-ies ir tapau laimingesnė.

Pirma – aš nustojau dažyti plaukus. Nepagalvokite, aš vis taip pat prisižiūriu, tačiau plaukų dažymo atsisakiau. Ir čia esmė ne tingulyje, o savęs priėmime tokios, kokia esu.

Neverta bandyti nuslėpti savo amžių, reikia būti organišku jame ir nesijauninti, kitaip tai atrodo nevykusiai.

Toliau – aš išėjau iš darbo. Daugelis negali sau to leisti, bet, laimė, aš sugebėjau nugalėti savo baimę. Aš išėjau iš oficialaus darbo. Pragyvenimui man pakanka.

Pirmiausia po ilgų metų atsirado laisvės jausmas. Nereikia anksti keltis, nereikia eikvoti nervų kvailiems nurodymams ir t.t.

Aš nebepadedu vaikams materialiai. Atsisakiau to, kadangi ir taip atidaviau jiems visą gyvenimą. Manau, jie jau suaugę ir turi patys susidoroti. Aš ir taip padariau dėl jų viską, kas mano jėgoms.

Atsisakiau žalingų įpročių ir šlamštmaisčio. Nustojau valgyti visus įmanomus saldainius, saldumynus. Atsisakiau pusfabrikačių, dešrų. Taip, iš pradžių buvo sunku, bet buvo verta. Dabar aš jaučiuosi lengvesnė, organizmo darbas susitvarkė. Stengiuosi valgyti paprastus produktus, visada kreipiu dėmesį į sudėtį.

Ir atsakingiausias žingsnis – išsiskyriau su vyru. Tai buvo bendras mūsų sprendimas. Per daugiau nei 35 metus mūsų santuoka atgyveno. Vaikai jau užaugo ir mūsų daugiau niekas nebesieja.

Aš bijojau, kad negalėsiu gyventi viena. Bet iš tiesų tai ne taip baisu, kaip atrodo. Dabar mano gyvenimas tik mano rankose. Aš darau ką noriu ir kada noriu. Gyvenimas nušvito kitomis spalvomis.

Tvarkymas, gaminimas, lyginimas nuėjo į antrą planą. Dabar aš galiu skirti daugiau laiko savo hobiui ir mėgstamiems dalykams.

Daugelis gali mane smerkti, bet aš džiaugiuosi, kad nors ir vėlai, bet padariau išvadas, apie kurias papasakojau aukščiau.

Ką jūs apie tai manote? Dalinkitės nuomonėmis komentaruose.

You cannot copy content of this page