Ši gėlė turi būti kiekvienuose namuose. Ir štai kodėl…

Praktiškai pas visus, kurie mėgsta auginti namines gėles, ant palangės yra tokia gėlė kaip pelargonija. Nuo seno laikoma, kad ji sukuria šiltą,ramią ir jaukią atmosferą jūsų namuose.

Šis augalas pasižymi raminančiomis ir antistresinėmis savybėmis, darydamas žmones švelnesniais, kantresniais ir geresniais. Dar jis pritraukia į namus finansinę gerovę ir stabilumą.

Mūsų išmintingi protėviai priimdavo pelargoniją kaip namų šilumos ir jaukumo simbolį.

1. Gėlės aromatas padeda palengvinti depresiją ir stiprina nervų sistemą.

2. Pelargonijos lapai savo sudėtyje turi eterinių aliejų, norint tuo įsitikinti pakanka patrinti pirštais lapelį.

3. Pelargonijos lapų nemėgsta kandys, musės ir kiti vabzdžiai. Norint išvengti vabzdžių rekomenduojama pelargonija įtrinti naminius gyvūnus.

4. Pelargoniją galima naudoti gydant galvos skausmus ir peršalimą. Šis augalas valo orą, žudo kenksmingas bakterijas. Norint pasijusti žvaliau, pakanka kasdien 10 min tiesiog pasėdėti šalia augalo.

5. Oro valymui galima naudoti pelargonijos aliejų, kuris parduodamas vaistinėje. Pakaks vos 3-4 lašų aromaterapinėje lempoje.

6. Pelargonija ypač naudinga žmonėms kurie turi problemų, susijusių su nervų sistema, kenčiančių nuo hipertonijos, nemigos, skrandžio ir žarnyno bei širdies susirgimų.

7. Liaudies gydytojai esant dantų skausmui rekomenduoja ne dėti pelargonijos lapą į burną, o pritvirtinti jį prie skruosto iš išorinės pusės.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page