5 priežastys, kodėl kai kurios moterys po 55 atrodo kaip senelės

Negalima visko nurašyti pinigų stygiui…

Dabar pakankamai daug moterų, kurios po 55-erių atrodo jaunatviškai.

Tačiau dauguma tikrai panašios į nenuspėjamo amžiaus „klasikines močiutes“.

Kodėl taip nutinka?

Turbūt daugelis pasakys, kad esmė – nepakankamos pajamos. Tikrai, nekorektiška lyginti kokią nors Holivudo žvaigždę su paprasta moterimi, gaunančia visai nedidelę algą. Tačiau visko nurašyti pinigų stygiui negalima…

Pasiaukojimas

Šis bruožas būdingas labai daug moterų. Pas pus laikoma norma, kad žmona ir motina sau neleidžia nieko, tačiau aktyviai rūpinasi vaikais ir vyru. Žinoma, niekas nesako visą šeimą apleisti ir resursus skirti tik sau. Bet visgi reikia naudotis „sveiko egoizmo“ principu.

Daugelis mūsų moterų vis dar „tempia“ ant savęs jau suaugusius vaikus, pilnai prisiimdamos ir anūkų priežiūrą. Ir neleidžia sau nieko, net ir būtiniausio. Žinoma, jei vaikams tikrai reikia pagalbos, neverta jiems atsakyti. Tačiau nereikia užsikrauti ant savęs visko ir dar daugiau. Tiesą sakant, tai bus naudinga ir suaugusiems vaikams, jiems reikia išmokti gyventi savarankiškai, neprašant tėvų pagalbos.

Antsvoris

Labai smarkiai moterį sendina nereikalingas svoris.


Po 50-ies moterims darosi sunkiau išsaugoti lieknumą. Todėl toliau maitinantis įprastai, kilogramai tik kaupsis. Kad išsaugotumėte lieknumą, teks peržiūrėti racioną. Teks minimalizuoti cukraus suvartojimą ir nustoti „užkąsti“ stresą visokiais skanėstais.

Šukuosenos pasirinkimas

Kažkas įteigė moterims mintį, kad brandžiame amžiuje reikia kirptis trumpai. Be to, kažkodėl visos daro vieną ir tą patį kirpimo variantą su trumpai kirptomis sruogomis pakaušyje ir kupliu viršugalviu, be to, sruogas ant viršugalvio neretai dar ir sugarbanoja.

Tokia šukuosena tvirtai asocijuojasi su pagyvenusio amžiaus moterimis, todėl, jei jūs nenorite patekti į močiučių kategoriją, triskart pagalvokite, ar verta daryti tokį kirpimą.

Šukuosenos pasirinkimas – griežtai individualus reikalas. Ir labai trumpi kirpimai tinka toli gražu ne visoms. Neretai ultratrumpi plaukai tik prideda amžiaus, išryškindami visus trūkumus. Nesiginčysime, yra moterų, kurioms tokia šukuosena tinka. Dar kartą pasikartosiu, šukuosenos pasirinkimas – griežtai individualus reikalas.

Drabužių ir avalynės pasirinkimas
„Sekti tendencijas? Tai jaunimui, o mums, suaugusioms moterims, tai nerūpi“. Šią mintį reikia mesti iš galvos, jei norite atrodyti jauniau savo metų. Neigdama madą, moteris daro blogiau tik sau. Bet ir pirkti visų madingų naujienų nesirenkant neverta, reikia rinktis tik tas, kurios tinka būtent jums.

Kritiškas nusiteikimas

Pasendinti moterį gali ne tik išvaizda, bet ir vidinis nusiteikimas. Jei dama amžinai viskuo nepatenkinta, nesidomi niekuo, išskyrus apkalbomis ir kvailiausių serialų peržiūra, nuoširdžiai galvoja, kad „gyvenimas nugyventas“, tai vargu ar ji atrodys jaunai.

You cannot copy content of this page