Kodėl išleistuvių albume yra šuns nuotrauka – stebėjosi mokinių tėvai. Tiesa pasirodė liūdna…

Praeitą savaitę 18-metė Diana Blum, Stafordo vidurinės mokyklos Falmute, Virdžinijos valstuja, abiturientė gavo savo išleistuvių albumą.

Jį vartydama, Diana pamatė labai keisto mokinio nuotrauką. „Šuniuko nuotrauka iškart prikaustė mano dėmesį“, – pasakoja mergina.

Ji dar pridūrė: „Man jis pasirodė toks meilus, kad aš nusprendžiau nufotografuoti šį puslapį ir įdėti nuotrauką į Tviterį. Šio pavyzdingo mokinio vardas yra Alfa. Tai tarnybinis šuo, kuris gyvena pas Stafordo vidurinės mokyklos mokinį Endriu Šalką.

Blum papasakojo, kad ji su Šalku važinėja į mokyklą tuo pačiu autobusu ir yra mačiusi jo šunį. Tačiau bendrų pamokų jie neturi, todėl ji nė neįtarė, kad Alfa atsiras išleistuvių albume.

Pats Šalkas pasidalino su žurnalistais informacija apie tai, kad serga cukriniu diabetu. Šuo būna šalia jo, kad praneštų, kada cukraus kiekis Endriu kraujyje labai pakyla arba sumažėja.

Alfa – unikalus šuo. Jis geba įspėti savo šeimininką apie cukraus lygio pokytį kraujyje 20-40 minučių prieš susidarant kritinei situacijai. Vaikinas sako, kad pradėjo vedžiotis šunį į mokyklą tam, kad šis priprastų prie naujos aplinkos. Kartais jis jam padeda ir mokykloje.

Alfa tapo mokyklos bendruomenės dalimi, jį visi žino ir labai myli. Kai Endriu paprašė mokyklos vadovų įtraukti šuns nuotrauką į išleistuvių albumą, jam niekas neprieštaravo.

Jaunuolis pasakoja: „Mokytojai ir draugai labai apsidžiaugė tokiu sprendimu. Šis šuo – mano geriausias draugas. Aš su džiaugsmu leidžiu su juo visą laiką namuose ir mokykloje“.

Gyvūnas tapo vaikino išsigelbėjimu. Jis pats mano, kad būtent šuo padeda jam įveikti sunkumus, susijusius su jo liga.

Po tokios istorijos supranti, kad gyvūnas – geriausias žmogaus draugas. Jis niekada neišduos, visada tave palaikys ir ištikimai tarnaus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page