Kodėl reikia daryti pratimus kelių sąnariams

Sąnarių judrumo sumažėjimas – neretas reiškinys ne tik tarp vyresnio amžiaus žmonių, bet ir tarp jaunimo. Labiausiai paplitusios sąnarių judrumo sumažėjimo priežastys yra: didelis druskos kiekis racione, nuolatinis krūvis ir įvairios traumos.

Pratimo „Kelių apskritimai“ atlikimo technika
Pritūpk, nesulenkdamas kojų iki galo, ištiesk nugarą ir tvirtai prispausk delnus prie kelių. Keliai turi būti šalia vienas kito, rankos turi būti lygios, pečiai tiesūs, o žvilgsnis nukreiptas į priekį. Priėmęs reikalingą padėtį pradėk daryti apskritimus keliais: ištiesk kojas, pasiekdamas užpakalinį tašką ir vėl sulenk , darydamas sekantį ratą.

Būtina padaryti 5 kartus po 10 ratų į kiekvieną pusę. Jei kasdien treniruotis nepavyksta, stenkitės daryti pratimą bent jau kas antrą dieną.

Šis pratimas bendrai pozityviai veikia bendrą organizmo tonusą ir įtakoja savijautos gerėjimą. Pabandyk jį sistemingai atlikti bent mėnesį ir tu nustebsi dėl rezultato.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page