Kokia vestuvių data, toks ir gyvenimas. Man viskas sutapo 100%!

Labai dažnai jaunavedžiai renkasi įdomias vestuvių datas, pavyzdžiui, 2022 02 22, arba renkasi datas, susijusias su kitais svarbiais įvykiais.

Mes jums papasakosime, kaip pasirinkti teisingą vestuvių datą pagal numerologiją. Santykių prognozavimui apskaičiuokite jūsų santuokos skaičių. Pavyzdžiui, žmonės susituokė 2001 07 23.

Susumuojame 2+1+7+2+3= 15, paskui sudedame 1+5=6. Jų santuokos skaičius yra 6. Apskaičiuokite skaičių ir paskaitykite šifravimą:

1. Tai puiki šeima, kurioje viešpatauja tarpusavio supratimas ir sutarimas. Tokie sutuoktiniai niekada neišduos. Tačiau tai nepaneigia to, kad netgi tokia šeima gali būti ties iširimo riba. Tiesa, meilė šiems žmonėms pirmoje vietoje. Vyras tokioje poroje svarbiausias, tačiau jis visada išklausys žmoną.

2. Tokioje šeimoje dera žmonės, labai panašūs savo charakteriu ir temperamentu. Šie žmonės retai susiduria su problemomis, juk jie mąsto vienodai. Sutuoktiniai randasi ant vienos bangos, juos vienija bendri tikslai ir norai. Vyrui tokioje poroje patogu ir jauku, todėl kad jo teisių niekas nepažeidžia. Moteris – židinio sergėtoja, pasiruošusi laukti savo antrosios pusės amžinai.

3. Problemos šiai šeimai ne retenybė. Visa tai nutinka dėl nesusipratimų, juk sutuoktiniai retai išreiškia savo nepasitenkinimą. Pora negirdi vienas kito, o kiekvienas bando traukti antklodę į savo pusę. Ši santuoka pasmerkta konfliktams ir varžymuisi. Amžini barniai veda tik į santykių blogėjimą. Vyras nepasiruošęs priimti sutuoktinės norų ir tikslų, o moteris visada labiau mylės vaikus, nei vyrą.

4. Šioje šeimoje bus daug vaikų, todėl laimės šiai porai pakaks. Jų santykiai draugiški ir tvirti kaip uola ir kiekvienas vaikas bus tik naujas sutvirtinantis akmuo. Tokioje šeimoje vyras bus atsakingas už materialinį aprūpinimą, o moteris – už namų jaukumą.

5. Tai ideali santuoka, kurioje graži pora kuria puikius santykius. Konfliktai neišvengiami, tačiau jie bus sprendžiami pokalbiais ir kompromisu. Kartais žmonės šioje poroje gali slėpti nuoskaudas partneriui, kas gali palaužti pasitikėjimą. Vyras dovanos žmonai laisvę tol, kol ji nestos jam skersai kelio.

6. Santuoka, sukurta po šiuo skaičiumi, gali būti tvirta tik esant vienam lyderiui. O jei du žmonės bando kovoti pagal savo principus, tai tokia santuoka bus pasmerkta. Santuoka bus tvirta tik tokiu atveju, jei kažkas pamins savo interesus. Vyras tokioje santuokoje visada norės būti svarbiausias ir jam tai pavyks. Moteris tokioje šeimoje jausis nejaukiai, tačiau bus pasiruošusi kentėti, jei tam bus priežasčių.

7. Tai šeima, kurioje viešpatauja harmonija. Jie visada padeda vienas kitam . Tokioje santuokoje pagrindas yra buitis ir finansinis stabilumas. Kai poroje viskas tobula, jie gali atsipalaiduoti, kas gali sukelti sutrikimus ir grės net skyrybos. Vyras pasiruošęs eiti į kompromisą dėka laimingos šeimos, jam tai svarbiausia. Moteris jaučiasi jaukiai ir patogiai.

8. Šioje šeimoje meilė tęsiasi amžinai. Nors jų kelyje ir pasitaiko nesusipratimų, juos sprendžia pokalbiais ir kompromisais. Pagalba vienas kitam – šios poros devizas. Vyras visą gyvenimą myli savo žmoną, todėl ji laimingiausia moteris žemėje.

9. Šis skaičius nelemia geros santuokos. Partneriams gali kilti nemalonumų dėl dėmesio trūkumo, o kai kada prieiti iki neištikimybės. Greičiausiai dėl to bus kaltas arba verslas, arba darbas, arba dar kažkokie šalutiniai, tačiau vyrui ne mažiau svarbūs motyvai, kad nekreiptų dėmesio į antros pusės interesus. Tokioje poroje vyras – tikras karjeristas, nesiskaitantis su savo žmona.

You cannot copy content of this page