Kokio būdo vyras kiekvienai moteriai tinka labiausiai: pagal Zodiako ženklus

Nors kai kam gali atrodyti, jog ieškoti vyro pagal Zodiako ženklą – tai tas pats, kas ieškoti vyro per “Tinder” pažinčių programėlę, tačiau dera sutikti, jog abiem atvejais moterys slapčia turi lūkesčių.

Net ir netikint astrologija, neretas paskaitęs apie savo Zodiako ženklą suklūsta: “Oho, atitiko!”. Pavyzdžiui, astrologai teigia, kad kai kurie Zodiako ženklai turėtų ieškoti visiškai priešingo charakterio partnerio, o kiti – tokio paties būdo antrosios pusės.

Nors daugelis moterų iš anksto žino, kokie vyrai joms patinka – tačiau astrologai kviečia palyginti esamos ar potencialios antrosios pusės charakterio savybes su tomis, kurios tinka būtent jūsų Zodiako ženklui.

Tad kokio vyro turėtumėte ieškoti?

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)


Tinkantis vyras: intelektualas. Avino ženklo moterys – ypač nepriklausomos ir racionalios būtybės, kurios mėgsta savo pačių kompaniją ir gilius apmąstymus. Šios moterys ieško antrosios pusės, kuri įsitrauktų į intelektualius pokalbius. Avino ženklo moterys neturi laiko nesąmonėms – jos dievina savimi pasitikinčius ir sąžiningus vyrus.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)


Tinkantis vyras: stiprios valios. Jautis – vienas švelniausių Zodiako ženklų. Šio ženklo moteris itin jaudina nuodėmingi malonumai. Santykiuose Jaučio ženklo atstovės yra ypač atsidavusios partnerės, siekiančios vyro, kuris būtų romantiškas ir aistringas. Šioms moterims nėra nieko seksualesnio nei vyras, turintis tvirtą valią.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)


Tinkantis vyras: sąžiningas. Dvyniams patinka išbandyti naujoves ir nuotykius. Šio ženklo atstovės mėgsta bendrauti, tad jos renkasi partnerius, kurie nuo jų neatsiliktų kiekvienoje situacijoje. Dvynio ženklo moteris žavi vyrai, nevyniojantys žodžių į vatą, tačiau žaismingi ir pasižymintys humoro jausmu.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)


Tinkantis vyras: geraširdis. Nė vienas kitas Zodiako ženklas nėra toks geraširdis ir jautrus kaip Vėžys (na, nebent Žuvys). Vėžio ženklo atstovės visuomet linki visokeriopos gerovės savo partneriui, tačiau tai nereiškia, jog antroji pusė gali tuo pasinaudoti. Šios moterys ieško tokių pačių vyrų – sąžiningų, jautrių, kurie gebėtų būti tiek vieni, tiek sveikuose santykiuose.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 21 d.)


Tinkantis vyras: flirtuotojas. Liūto ženklo atstovės yra atsidavusios ir siekiančios motyvacijos, tad jei jų antroji pusė nepasižymi nė vienu iš šių požymių, tuomet santykiai, tikėtina, žlugs. Šio Zodiako ženklo moterys nori vyro, kuris būtų toks, kaip ir jos pačios – tiesmukas. Tiesa, ne viskas būtinai turi būti rimta: šias moteris žavi dosnūs ir mokantys flirtuoti vyrai.

Mergelė (rugpjūčio 22 d. – rugsėjo 23 d.)


Tinkantis vyras: kantrus. Mergelė yra mįslingiausias ir rūpestingiausias Zodiako ženklas. Jos neskuba kitiems atsiverti, todėl tai gali apsunkinti santykius. Dėl šios priežasties Mergelės ieško partnerio, kuris su jomis būtų kantrus. Jei vyras gali palaukti, tuomet Mergelė pasirūpins, jog laukti būtų verta. Mergelėms taip pat patinka tvirtai ant žemės stovintys bei jų sprendimus palaikantys asmenys. Mergelės taip pat daug laiko praleidžia užsiimdamos savistaba.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Tinkantis vyras: ištikimas. Svarstyklės išsisikiria savo užsispyrimu. Šio ženklo atstovės mėgsta pasikliauti logika ir analizuoti įvairias situacijas. Vyras, kuris yra atsidavęs ir ištikimas, puikiai tiks Svarstyklių ženklo moteriai. Svarstyklių ženklo atstovės taip pat renkasi puikiais bendravimo įgūdžiais pasižyminčius vyrus, kurie nelinkę kalbėti abstrakčiai apie svarbius dalykus.

Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)


Tinkantis vyras: aistringas. Skorpiono ženklo atstovės yra ypač seksualios. Dėl savo lengvabūdiškumo Skorpiono ženklo moterys neretai patenka į bėdą, mat apie veiksmų pasekmes pagalvoja tik po laiko. Šio ženklo atstovės nuo pat santykių pradžios puikiai sutaria su vyrais, kurie taip pat yra ypač aistringi. Skorpiono ženklo moterys ieško partnerio, kuris būtų linksmas, tačiau taip pat kantrus tuomet, kai šios dailiosios lyties atstovės prisiverda košės. Skorpiono ženklo atstovėms taip pat prireikia laiko, jog galėtų pasitikėti kitais.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.)


Tinkantis vyras: jausmingas. Šaulio ženklo atstovės yra lengvai bendraujančios ir mėgstančios nuotykius. Jos ilgai negalvojusios pasiryš naujiems išbandymams, tačiau joms taip pat smagu laiką leisti namuose su savo mylimuoju. Šaulio ženklo moterys mėgsta jausmingus ir humoro jausmu pasižyminčius vyrus. Joms taip pat reikia aktyvaus partnerio, mat jei jis bus per lėtas, santykiai ilgai netruks.

Ožiaragis (gruodžio 23 d. – sausio 20 d.)


Tinkantis vyras: darbštus. Ožiaragio ženklo atstovės yra protingos ir rimtos, todėl jos siekia partnerio, kuris būtų ne visuomet rimtas. Tiesa, Ožiaragio ženklo moterims patinka ir tokie vyrai, kurie yra panašūs į jas, nes tuomet lengviau užmegzti gilesnį ryšį. Šio ženklo moterys ieško partnerio, kuris būtų labai darbštus (ir žinoma, šiltas bei mylintis). Santykiuose joms taip pat svarbus saugumo jausmas – tuomet jos nebijo daugiau dėmesio skirti linksmiems dalykams.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 19 d.)


Tinkantis vyras: žavingas. Vandenio ženklo moterys labai kūrybingos, todėl seksas su jomis – ypač intensyvus. Savo išmone Vandenio ženklo atstovės naudojasi ne tik miegamajame, bet ir už jo ribų, todėl jos yra puikios partnerės tiems Zodiako ženklams, kurie pasižymi potraukiu nuotykiams. Vandenio ženklo moterys ieško vyrų, kurie būtų žavingi ir aistringi. Joms taip pat svarbūs vyro bendravimo įgūdžiai, nes tai skatina ir jų pačių pasitikėjimo savimi jausmą.

Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.)


Tinkantis vyras: romantikas. Žuvys yra emocionalios ir pasižyminčios savistaba – jos taip pat žino, kaip šias savybes paversti privalumais. Žuvys neleidžia kitiems su jomis blogai elgtis, jos nevengia pasakyti, kai kažkas joms nepatinka. Žuvų ženklo atstovės siekia santykių su partneriu, kuris būtų užjaučiantis bei atidus, kaip ir jos pačios. Žuvims taip pat patinka romantika, todėl jas sužavėti siekiantys vyrai turėtų pasisengti parodyti savo jausmingąją pusę.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page