Kokios sultys ir kokia vasarinė uoga ar vaisius atitinka tavo horoskopą

Kiekvieną zodiako ženklą atitinka viena iš vasaros uogų ar vaisių.

Jūsų patogumui peržiūrėsime zodiako ženklus ir jiems tinkančias uogas ar vaisius, paskirstę zodiako ženklus į 4 grupes pagal stichijas.

Ugnies stichijai priskiriami 3 zodiako ženklai – Avinas, Liūtas, Šaulys. Iniciatyvūs ir siekiantys tikslo, gimę po ugnies ženklais žmonės yra užsispyrę. Šie kūrybingi žmonės eina anksčiau nepramintais takais. Šiems zodiako ženklams atitinka: Avinui – persikas, Liūtui – avietė, Šauliui – abrikosas.

Žemės stichija apjungia Jaučio, Mergelės ir Ožiaragio zodiako ženklus. Gimę po šiais ženklais žmonės apdairūs ir praktiški. Jie pasižymi puikiomis verslumo savybėmis ir visada pasiekia realistiškus savo tikslus. Gimusių po Jaučio ženklu uoga – braškė, po Mergelės ženklu – vynuogė, po Ožiaragio ženklu – trešnė.

Oro stichija apdovanoja savo zodiako ženklus Dvynius, Svarstykles ir Vandenį miklumu, smalsumu, nepriklausomybe. Žmonės, gimę po šiais ženklais, greitai įsisavina naują informaciją, lengvai prisitaiko prie gyvenimiškų pokyčių ir siekia naujos patirties. Dvynių zodiako ženklą atitinka vyšnia, Svarstykles – gervuogė, Vandenį – arbūzas.

Vėžio, Skorpiono ir Žuvų zodiako ženklams vadovauja vandens stichija. Gimę po šiais ženklais gyvena labiau vidinį gyvenimą, nei išorinį. Mąslūs ir jautrūs, vandens stichijos žmonės apdovanoti turtinga vaizduote. Vėžio zodiako ženklo uoga – mėlynė, Skorpiono – juodasis serbentas, Žuvų – šilauogė.

O kokios sultys tinka žmonėms, gimusiems po skirtingais zodiako ženklais?

Astrologai išaiškino ir šitą klausimą. Pasirodė, kad sultys skirtingiems zodiako ženklams nebūtinai turi atitikti rekomenduojamus šiems ženklams vaisius ir uogas. Žemiau mes pateikiame sulčių sąrašą, rekomenduojamą astrologų gimusiems po skirtingais zodiako ženklais.

Ugnies stichijos ženklams rekomenduojamos tokios sultys: Avinams – pomidorų sultys. Nieko nuostabaus tame nėra, juk botaniškai pomidoras – tai uoga. Liūtams tinka apelsinų sultys, Šauliams – obuolių.

Jaučiui, Mergelei ir Ožiaragiui, kuriuos vienija Žemės stichija, atitinkamai vynuogių, obuolių-kriaušių ir granatų.

Oro stichijos zodiako ženklams reikėtų teikti pirmenybę: Dvyniams – vyšnių sultims, Svarstyklėms – abrikosų ir Vandeniui – persikų.

Jei jūs gimėte po vandens stichijos zodiako ženklais, tai jums tinka sekančios sultys: gimusiems po Vėžio zodiako ženklu – kriaušių, po Skorpiono ženklu – slyvų, po Žuvų ženklu – ananasų.

Kad mėgautumėtės vasaros uogomis ir vaisiais, o taip pat gertumėte sultis, visiškai nebūtina laikytis astrologų rekomendacijų. Vadovaukitės savo pasirinkimais ir mėgaukitės!

You cannot copy content of this page