Kokius batus apsiautumėt? Pasirinkimas atskleis kai ką ypatingo apie jus!

Įdėmiai pažiūrėkite į šitą avalynę ir nuspręskite, kokia jums labiausiai patinka. Jūs pasirinkimas pasakys apie jus kai ką įdomaus.

1. Moteriška ir romantiška.
Jūs suprantate, koks yra pasaulis, tačiau atsisakote tikėti, kad pasaulyje nėra tikrų vyrų – princų, apie kuriuos skaitėte vaikystėje. Jūs – geros širdies, truputį naivi ir turite unikalią nuojautą. Širdis sugeba pasakyti jums, kaip reikėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Neatstumkite jos bandymų apsaugoti jus, ar atvirkščiai – paskatinti žengti kokį nors žingsnį.

2. Aristokratiška ir rafinuota
Jūs atrodote puikiai net su pačiais paprasčiausiais drabužiais. Apie tokias sako: Moteris iš didžiosios raidės. Vyrai apiberia jus komplimentais, pažymėdami, kad jūsų akyse galima nuskęsti. Jūs išdidi ir niekam neleidžiate savęs skriausti. Ir toliau taip!

3. Tikra mįslė
Jūs priskiriama prie tų moterų, kurios vyrams beprotiškai įdomios. Jie niekaip negali perprasti jūsų: jūsų daugiabriaunė asmenybė žavi ir stulbina. Jūs labai graži, tačiau nelaikote to svarbiausiu gyvenime. Nepaisant populiarumo tarp stipriosios lyties atstovų, tokios kaip jūs labai atsidavusios vienam vyrui. Su juo pasiruošusios eiti per ugnį ir vandenį…

4. Ideali žmona
Apie tokias sutuoktines svajoja kiekvienas vyras: jūs puikiai rengiatės, mokate save pateikti, esate puiki šeimininkė ir meilužė. Labai aistringa ir stipri asmenybė. Jūs lengvai galite vadovauti žmonėms, todėl tapsite gera viršininke, kurią ir gerbs, ir bijos. Pasitikite savimi ir žinote, kokį įspūdį keliate aplinkiniams.

5. Nuoširdi ir geraširdė
Jūs neturite nei lašo egoizmo, jūs nuolat galvojate apie kitus: šeimą, draugus, vyrą ir vaikus. Jaunystėje jūs nekartą nudegėte, juk įsimylėdavote vyrus, kurie jus skaudino. Nekartokite praeities klaidų. Skirkite sau daugiau dėmesio. Jūs verta to, kuris nešios jus ant rankų, o ne vers verkti naktimis. Be to, jūs turite slaptą talentą. Pasikapstykite savyje ir raskite jį.

6.Neordinari asmenybė
Jūs sužavite iš pirmo žvilgsnio, jūs turite kažką tokio, ko neturi kitos moterys. Jūs visada einate savo keliu aukštai iškelta galva. Kai kurie priima tai kaip aroganciją ar šaltumą, tačiau tai ne taip. Tiesiog jūs visada tiksliai žinote, ko norite…Ir tai gaunate!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page