Didžiulis tigras, svėręs vos 13 kg, buvo išgelbėtas iš cirko, o jo neprmaina rūpestingose rankose tiesiog neįtikėtina.

Mes dažnai susiduriame su žmogiškuoju žiaurumu, panaudojamu prieš mažesniuosius mūsų brolius. Tai labia liūdina, bet laimei yra gerų žmonių, gelbstinčių ir išslaugančių vargšus gyvūnus, buvusius piktavalio žmogaus vergijoje. Viena iš tokių istorijų su gera pabaiga nutiko bengališkam tigriukui iš klajojančio cirko. Aaša (tai tigriuko vardas) , būdamas 9 mėnesių svėrė vos 13 kilogramų, tiek sveria paprastai trijų mėnesių tigriukai.
Šis 9 mėnesių tigras iš klajojančio cirko buvo toks išsekęs ir sergantis, kad svėrė vos 13 kilogramų, tuo tarpu, kai tokio amžiaus tigrai sveria virš 50-ies kg.

Kai tigriukas buvo išgelbėtas, jis nepanėšėjo į laukinę plėšrią katę. Visas jo kūnas buvo nusėtas žaizdų, kraujavo, oda buvo tokia sausa, kad nuo to skeldėjo ir taip pat kraujavo. Tigrą kankino grybelinės ligos.

“ Kasdieną, po du kartus, aš ateidavau sugirdyti Aašai vaistų ir pabūti su ja”,- sakė Viki Kichei, Teksaso laukinių gyvūnų gelbėjimo centro įkūrėja. Viki padėjo nemažai pastangų, kol išmokė Aašą priiminėti gydomąsias vonias, bet greitai tigrei pačiai patiko vonios, taigi procesas žymiai pagreitėjo. “Po 8 mėnesių ji jau atrodė kaip tikras tigras”.

Po to Aašą apgyvendino kartu su tigru, vardu Kontrabandininkas, kuris iš proto ėjo dėl naujos kaimynės ir darė viską, kad tik ji atkreiptų į jį dėmesį. Dabar ši porelė gyvena viename voljere ir yra labia laiminga. O Aaša savo ruožtu pavirto į gražią ir sveiką tigrę.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page