Vyriškis išgelbėjo mažą meškiuką, ir mažylis dabar gyvena su juo fermoje

Kartą į Borisovo rajono kaimą Baltarusijoje atėjo nekviestas šleivakojis svečias. Tačiau dėl jo pasirodymo kaimo gyventojai neišsigando. Juk rudasis meškiukas buvo visai mažytis.

Nikolajus Terleckis, kuris šiame kaime turi fermą, nusprendė pasiimti mažylį meškiuką sau. Tai pasirodė mergaitė. Nikolajus ją pavadino Vasilisa.

Baltarusijoje namuose laikyti gyvūnus, įtrauktus į Raudonąją knygą, draudžiama. Todėl Terleckis su gyvūnu kreipėsi į įvairias instancijas. Ten fermeriui pranešė, kad laukinį žvėrį reikia paleisti į mišką. Na arba užmigdyti.

Nikolajus suprato, kad savarankiškai Vasilisa neišgyvens. Dar per maža, kad savarankiškai susirastų maisto. Apie antrą variantą, jos užmigdymą, vyriškis nė girdėti nenorėjo. Gaila buvo mažylės.

Tada Terleckis apskambino zooparkus vildamasis įtaisyti gyvūną ten. Tačiau jam paaiškino, kad tokių mažų žvėrių jie neima.


Po šios nesėkmės Nikolajus nusprendė rasti Vasilisos mamą. Dėl to su savo pažįstamais jėgeriais jis iššukavo artimiausią mišką. Tačiau suaugusios meškos taip ir nesugebėjo rasti.

Galų gale Terleckis sugebėjo gauti dokumentus, suteikiančius jam teisę laikyti laukinį gyvūną savo fermoje. Taigi dabar mažylė saugi. Ji turi savo namus – voljerą, kurį pastatė Nikolajus.

You cannot copy content of this page