Mažas ši cu veislės šunelis maitino ir saugojo kačiuką, kurį numetė gilios daubos dugne…

Svetimų vaikų nebūna. Ir tai liečia ne tik žmones, bet ir gyvūnijos pasaulį. Yra šimtai pavyzdžių, kai suaugęs vienos rūšies atstovas maitina kitos rūšies jauniklį. Ši istorija nutiko nedideliame Andersono miestelyje, Pietų Karolinos valstijoje.

Iš gilios daubos dugno sklido šuns lojimas. Parke šalia daubos vaikštinėjantys žmonės nusprendė paskambinti organizacijai, kuri užsiima gyvūnų gelbėjimu. Į vietą atvyko šios organizacijos darbuotoja Mišelė.

Mergina nepabūgo pati nusileisti žemyn. Ilgai skindamasi kelią per sąžalynus, ji visgi pasiekė vietą, iš kur girdėjosi lojimas. Prieš merginos akis atsivėrė jautrus vaizdas.

Maža ši cu veislės kalytė rūpinosi dar mažesniu kačiuku. Ūsuotasis mažylis maitinosi kalės pienu. Greičiausiai ši cu išgirdo nelaimingo jauniklio cypsėjimą ir atėjo jam į pagalbą. Kažkoks nežmogiškas padaras išmetė mažylį tiesiai į daubą.

Kelias dienas kalė maitino kačiuką. Paskui, suprasdama, kad ir jai reikia pagalbos, pradėjo loti. Laimei, ją išgirdo ir išgelbėjo abu.

Mišelė, į vieną ranką paėmusi kačiuką, į kitą – šunį, pakilo aukštyn. Ji parsinešė rastinukus į savo organizaciją. Čia kartu su kolegomis mergina sugalvojo vardus savo naujiems globotiniams. Ši cu pavadino Golda, o kačiuką – Keiti. Mišelė patalpino skelbimus apie tai, kad į geras rankas siūlomi šunelis ir katytė. Greitai atsirado geri žmonės, kurie nusprendė pasiimti gyvūnus.

Nudžiugusi mergina savo Facebook puslapyje parašė, kad būtent dėl tokių istorijų ji dievina savo darbą.

You cannot copy content of this page