„Atiduokite man katę, kuri niekam nereikalinga!” Mergina atėjo į prieglaudą su keistu prašymu

Mergina atėjo į vietinę prieglaudą, degdama noru pasiimti katę. Ji nustebino darbuotojus netikėtu prašymu. „Parodykite man gyvūną, kuris randasi čia ilgiausiai!“ – paprašė ji…

Taip kurčia bedantė garbaus amžiaus katė atrado namus!

Mergina vardu Bridžid Staub iš San Antonijo, Teksaso valstijos, grįžo namo iš ligoninės po ilgo gydymo. Ji labai norėjo pradėti naują gyvenimą ir pamanė, kad būtų neblogai kam nors padovanoti namus…

Po ilgų svarstymų ji patraukė į vietos prieglaudą. Nuvykusi ten, Bridžid kreipėsi į personalą su keistu prašymu, prašydama parodyti jai gyvūną, kuris randasi čia ilgiau už kitus. Jai iškart parodė katytę vardu Kali.

Murklė buvo valkataujanti ir vienąkart atsidūrė prieglaudoje. Ji buvo visiškai kurčia ir, sprendžiant iš daugumos dantų trūkumo, jau pakankamai senutė.

Katė su didžiulėmis žaliomis akimis išlindo iš narvo, garsiai sukniaukusi. Šis „miau“ nuskambėjo taip ypatingai, kad mergina pirmąkart per ilgą laiką nusišypsojo.

Bridžid pasiėmė murklę namo. Katė iškart priėjo prie kriauklės ir ėmė kniaukti, kol mergina nesusiprotėjo atsukti krano. Nurijusi porą gurkšnelių vandens, Kali bakstelėjo šeimininkės ranką, užsimindama, kad laikas ją paglostyti.
Katė tiesiog įsikibo į savo žmogų ir garsiai murkė.

Pirmą naktį Kali visiškai nemiegojo, nerimaudama dėl savo aplinkos. Tačiau jau ryte katė susisuko į kamuoliuką prie merginos kojų ir užmigo. Turbūt būtent tuo momentu ji suprato, kad atsidūrė Namie.

Nuo tada Kali kiekvieną naktį užmigdavo įsitaisiusi šalia šeimininkės. Katė pasirodė labai švelni ir dievino glamones.
Mergina sako, kad senutėlė katė atnešė į jos gyvenimą daug džiaugsmo. Juk taip svarbu suprasti, kad tu kažkam reikalinga!

Puiku, kad Bridžid nusprendė pasiimti iš prieglaudos būtent šią murklę!

You cannot copy content of this page