Šio silpnučio vaiko šypsena įkvepia vilties tūkstančiams širdžių visame pasaulyje

Laiminga istorija!

Viena maža mergaitė tapo tikru įkvėpimu daugeliui tėvų, kurių vaikai atėjo į pasaulį neišnešioti. Besišypsančios Frėjos, kuriai šioje nuotraukoje vos 5 dienos,foto pasklido po visą pasaulį.

Mergaitė šypsojosi iki ausų savo mylintiems tėvams Davidui ir Loren Vinje. Dabar ją vadina „laimingiausiu vaiku pasaulyje“.
Frėja gimė per padėkos dieną, 2014 m lapkričio 28, jos svoris buvo vos 1,7 kg. Vidutinis naujagimio svoris svyruoja nuo 2,5 iki 5 kg.

Loren, 2 dukrų mama, pasakoja:

„Aš kalbėjau su ja ir paklausiau: „Na ką, siųsime nuotrauką tėčiui?“ Ir kai aš susiruošiau ją nufotografuoti, ji nusišypsojo ta pačia plačia šypsena. Tai ta nuotrauka, kuria aš visada norėjau pasidalinti su žmonėmis, kadangi ji taip mane sujaudino.

Mes atidavėme kopiją seselėms ligoninėje, o kai aš atvažiavau ten gimdyti antros dukters, tai foto kaip tik kabėjo poilsio kambaryje.

Loren nėštumas ėjosi sunkiai. 28-ą savaitę moteris kovėsi su preeklampsija – tai komplikacija, kylanti nėštumo metu, kuriai esant smarkiai pakyla spaudimas. Gydytojai nustatė, kad vaisiaus širdies plakimo dažnis krenta, ir reikia skubiai griebtis cezario pjūvio.

Tačiau visos baimės nurimo į pasaulį atėjus mažajai Frėjai. Galiausiai Loren nusprendė palaikyti ir kitus tėvus su neišnešiotais vaikais ir pasidalijo fotografija tinklaraštyje Birth Without Fear („Gimdymas be baimės“).

Nuo to momento Frėjos nuotrauka su jos akinančia šypsena pasklido virtualiame pasaulyje lyg virusas. Ją patalpino Facebooke, kur ji surinko 35 tūkstančius pasidalijimų ir daugiau nei 300 tūkstančių „like“.

2019 m lapkritį spindinti Frėja atšventė savo penktąjį gimtadienį.

„Iš tiesų ji – geriausia, kas mums nutiko, – sako Loren. – Kai mes einame į parduotuvę, tai ji pati draugiškiausia, sveikinasi su kiekvienu sutiktu.

Ji labai juokinga, labai laiminga. Toje nuotraukoje, kur jai vos 5 dienos, jūs matote jos charakterį, ir kai jūs žiūrite į ją dabar, tai suprantate, kad ji nepasikeitė. Ji taip ir liko tuo pačiu laimingu vaiku“.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page