Šį šunį išgelbėjo nuo blogų šeimininkų ir jis bijojo visų, išskyrus jį…Šis mažylis atgaivino jame tikėjimą žmonėmis!

Anglų pointeris, vardu Nora, iškentė daug skausmo, kalytę savanoriai paėmė iš šeimininkų, kurie nuolat tyčiojosi iš jos. Kalė negalėjo patikėti, kad jos daugiau niekas nelies, ji labai bijojo žmonių ir nepažįstamų daiktų, vengė kontakto su jais.

Nauja Noros šeimininke tapo Elizabeth Spence iš Kanados. Naujuose namuose kalytė truputį nurimo ir ėmė atgauti pasitikėjimą savimi. Ji vis dar bijo visko ir visų, tačiau ji rado tikrą draugą.

Mažasis Arčis, šeimininkės sūnus, grąžino jai tikėjimą žmonėmis. Nuo pirmojo momento, kai Nora sutiko Arčį, visi pastebėjo jų ryšį. Šuo juo besąlygiškai pasitiki, jis vienintelis, kas jos negąsdina ir sukelia švelnumą.

Dabar Elizabeth turi štai tokių žavių fotografijų rinkinį. Nora visada šalia ir saugo mažylį.

Spence šeima pasiėmė iš prieglaudos 3 šunis ir 3 kates. Tačiau mažylis Arčis daugiausiai laiko praleidžia su Nora.

Elizabeth publikavo šias foto internete, ji norėjo, kad žmonės matytų išgelbėto gyvūno dėkingumą. Meilė daro stebuklus. Nepaisant sunkaus gyvenimo, Nora išliko švelni ir atsidavusi.

„Daugelis žmonių abejoja, ar verta pasiimti į savo namus gyvūnus iš prieglaudos, suaugusius, tuos, kuriuos skriaudė. Atminkite, kad išgelbėti šunys gali būti patys švelniausi ir mylintys, jie nusipelno šanso geresniam gyvenimui“,- sako Elizabeth.

Žinoma, mama nepaleidžia savo mažylio iš akių, kai šuo atsigula šalia jo.

Tačiau ji nelabai jaudinasi, kad Nora gali sužeisti Arčį. Nesitiki, kad ji tai sugebėtų.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page