Koks gyvūnas esate pagal gimimo datą ir ką tai reiškia

Toteminis gyvūnas – tai vienų ar kitų tavo asmenybės pusių atspindys. Jis ne tik apsaugo, padeda ir gina žmogų visą gyvenimą, bet ir apdovanoja tam tikrais charakterio bruožais. Tuo tikėjo mūsų protėviai.

Sužinojęs savo toteminį gyvūną pagal gimimo datą, tu galėsi giliau pažinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Ženk žingsnį arčiau vidinės harmonijos, perskaitęs šį horoskopą.

Gyvūnas pagal gimimo datą

Nestandartinis horoskopas

Šuo
Balandžio 1-3, birželio 15-20, liepos 10-15, rugsėjo 28-30, gruodžio 1-16
Ištikimybė ir geraširdiškumas – svarbiausi tavo bruožai. Aplinkiniai lengvai pasitiki tavimi, juk tu nusipelnei patikimo žmogaus reputacijos. Jei yra pasaulyje tyrų ir nuoširdžių žmonių, tai tu.

Kuklumas, paprastumas, atsakingumas – tai, už ką tave gerbia pažįstami ir myli draugai. Tiesa, jų pas tave ne tiek ir daug, tačiau visi patikrinti! Tu mėgsti gerai atrodyti, seki madą. Apsipirkinėjimas teikia tau didelį malonumą.

Pelė
Sausio 10-28, kovo 16-23, balandžio 15-26, birželio 1-3, liepos 1-9, rugpjūčio 16-25

Vaikystėje tu buvai tikra nepasėda, dažnai išdykavai ir neklausei mamos. Tačiau su laiku tu nepraradai šio valiūkiškumo. Tai ir daro tave patrauklia ir žavia visuomenės akyse. Tave galima pavadinti kompanijos siela, juk tu labai įdomus žmogus ir aplinkiniams sunku to nepastebėti.

Tačiau tu labai pažeidžiama ir jautri, viską imi į širdį. Iš vienos pusės – tai tavo silpnosios pusės, o iš kitos – šie bruožai dovanoja tau galimybę nuoširdžiai pergyventi ir padėti žmonėms.

Liūtas
Sausio 25-31, kovo 13-15, gegužės 22-31, lapkričio 1-16

Tu visiškai ne plėšrūnas šiame pasaulyje. Tave galima pavadinti geru ir taikiu žmogumi. Konfliktai ir skandalai – tai tikrai ne apie tave. Kaip ir gyvūnas-globėjas, tu lyderis pagal natūrą, tačiau tu taktiška, tolerantiška ir reikli.
Tu labai mėgsti, kai tau sako komplimentus ir džiugiai atsakai tuo pačiu. Tau labai svarbu būti dėmesio centre.

Katinas
Vasario 1-5, kovo 24-31, birželio 25-30, liepos 27-31, rugsėjo 15-27, lapkričio 17-30

Žavuolė – taip tave pavadins kiekvienas, kuris turėjo laimės pažinti tave. Tavyje slypi prigimtinis šarmas, kuris pritraukia žmones. Tau dažnai rodo simpatiją, tačiau kartais tu būni uždara ir drovi.

Su tavimi lengva ir linksma, juk mokėjimas pajuokauti patiks kiekvienam. Kartais tu teiki pirmenybę vienatvei vietoje triukšmingų kompanijų.

Vėžlys
Vasario 15-21, balandžio 27-30, birželio 4-14, rugpjūčio 26-31

Moralinės vertybės pirmiausia. Tu vertini taiką, dvasinį komfortą ir ramybę. Žmonės linksta prie tavęs, todėl kad tu spinduliuoji gėrį ir moki atleisti. Tu labai dosni, visada pasiruošusi padėti, tačiau niekada nereikalauji žmonių grąžinti skolą už paslaugą. Tau svetimas egoizmas, visaip bandai išvengti apkalbų ir paskalų.

Balandis
Vasario 6-14, gegužės 14-21, liepos 16-26, rugsėjo 1-14, gruodžio 26-31

Žmonės, kurių globėjas yra balandis, yra tikri optimistai. Atrodo, niekas negali išmušti jų iš vėžių. Jiems būdingas unikalus sugebėjimas išlikti savimi bet kokiomis aplinkybėmis ir bet kokioje aplinkoje. Jie mėgsta viską kontroliuoti, kruopščiai organizuoja savo buitį. Įsimylėjimas daro juos emocingais.

Pantera
Vasario 22-28, balandžio 4-14, spalio 28-31

Kad įmintų tave, žmonėms reikia daugelio metų. Tu nepasiduodi provokacijoms ir manipuliacijoms. Čia tau padeda santūrumas ir atsparumas. Tu priklausai žmonėms, kurie vadovaujasi savo protu.

Neigiami tavo bruožai – godumas ir aistra apkalboms. Tačiau visa tai pasireiškia saikingai ir netrukdo tau santykiuose.

Beždžionė
Kovo 1-12, gegužės 1-13, birželio 21-24, rugpjūčio 1-15, gruodžio 17-25

Energija iš tavęs trykšta purslais ir įkrauna visus, kas randasi šalia tavęs. Tu gyveni aktyviai, nemėgsti delsti ir laukti. Tu įpratai prie triukšmingo ir greito tempo. Su tavimi lengva bendrauti, gali palaikyti bet kokį pokalbį, pagardinusi jį pora juokelių.

Rūpinimasis nepriekaištinga reputacija pastūmėja tave įsiteikti visiems iš eilės. Verslumas, gera intuicija ir mokėjimas užmegzti naudingas pažintis didina tavo šansus praturtėti pasiekus vidutinį amžių.

You cannot copy content of this page