Policijos patrulis pastebėjo kelyje stovinčią mašiną ir vaikiną, sėdintį šalikelėje. Prisiartinęs jis tapo neįprasto autoįvykio liudininku

Kai du policijos patruliai važiavo Bruklino parku, pastebėjo kažką įdomaus. Šalia sustojusios mašinos kažkas darė judesius ranka, kurie priminė judesius, kuriuos atlieka sustojus širdžiai.

Pasirodo, 19-metis vairuotojas Krisas Feliksas partrenkė voverę, iššokusią prieš automobilį. Vietoj to, kad nuvažiuotų ir pabandytų tai pamiršti, Feliksas parodė, kokia didžiulė jo širdis. Jis išlipo iš mašinos ir pirštais pradėjo daryti jai širdies masažą, taip padėdamas voverei atsigauti.

Pareigūnai Džeremis Halekas ir Tonis Viksas užfiksavo nuostabų scenarijų savo kameromis. Tai užėmė kiek laiko, bet galų gale voverė atsigavo ir nubėgo į saugią vietą. Absoliutaus nustebimo ir džiaugsmo šypsena pasirodė Felikso veide ir pareigūnai pasveikino jį su pasiaukojimu.

Kai pasklido gandai apie Felikso drąsą, vis daugiau žmonių sveikino jį.

Jis turi planų dirbti medicinoje ir tai aiškiai parodo, kad jis tam turi viską, ko reikia. Feliksas parodo, kad jis turi didžiulę širdį ir tiki gyvenimo šventumu. Jis visiems mums parodė, kad gyvybės išgelbėjimui daug laiko nereikia.

Felikso ir šios voverės istorija priverčia mus nubraukti ašarą, primindama mums, kiek gėrio ir grožio yra šiame pasaulyje.

You cannot copy content of this page