Mergaitė dėl retos anomalijos gimė su senutės veidu

Žiūrint į šią pagyvenusią moterį sunku patikėti, kad iš tiesų tai 13 metų mergaitė. Tikrai, Bendžamino Batono istorija realybėje.
Mergaitė Bo Rakčin atėjo į pasaulį 2009 metais Kambodžoje. Nuo mažų dienų ją erzino, vadindami „močiute“ ar „senute“.

Tiesą sakant, taip Bo vadina ne tik bendraklasiai, bet ir artimiausi giminaičiai. Mažosios kambodžietės oda neturi stangrumo ir nuo pat gimimo padengta raukšlėmis. Bo labai prašė visų aplinkinių nepravardžiuoti jos. Bet kur tau, visi tik daugiau ėmė ją skriausti.
Tikslią Rakčin diagnozę nustatyti sunku: tėvai nevedė jos pas gydytoją. Jų manymu, pas dukrą viso labo bloga karma. Matyt, kažką negero pridirbo praeitame gyvenime.

O pagal fotografiją kai kurie specialistai nustatė, kad Rakčin tikėtina lipodistrofija arba kitaip tariant riebalų distrofija. Tai patologinė būklė, kuri dažnai charakterizuojama riebalinio audinio patologija.

Kitų plastikos chirurgų versija, Bo – Aliberio dermatolizė (arba odos glebumas). Jam esant prarandamas odos elastingumas.
Pasak mergaitės, jai gyventi labai sunku, kadangi iš jos nuolat tyčiojamasi. Ir juokiasi ne tik kiti vaikai ir žmonės, bet ir artimieji. Jie nesigėdija vadinti mergaitės močiute, nors ji ir ne kartą prašė taip su ja nesielgti.

Tarp mano brolių ir seserų tik aš atrodau sena. Jie nevadina manęs seserimi, jie vadina mane močiute.

Mergaitė svajoja apie plastinę operaciją. Bet deja, vargu ar jai tai kada nors įvyks. Juk ji iš vienuolių šeimos. Viskas, ką jai pataria jos giminė – tai išvalyti sielą nuo praeito gyvenimo nuodėmių.

You cannot copy content of this page