„Laiškas mano dukrai.“ Keitlin Moran

Priimk svečius dosniai, nenustok mylėti ir …šok su patogia avalyne…

Štai keli dalykai, kuriuos aš sužinojau iš savo patirties ir kurie galbūt pravers tau ateityje. Sąrašas nepilnas, tačiau pradžiai neblogai.
Visada atmink, kad devyniais atvejais iš dešimties tau ne nervų priepuolis – tiesiog reikia puodelio arbatos ir sausainių. Tu būsi nustebusi, kaip dažnai mes painiojame viena su kitu. Dėl visa ko turėk po ranką didelę dėžutę sausainių.

Svarbiausia – pasistengti būti geru žmogumi. Tu jau geras žmogus, mano mažyle – tavyje tiek daug gėrio, kad man plyšta širdis – ir aš noriu, kad tu tokia ir liktum.

Toliau kaupk savyje šviesą. Tiesiog pažadėk sau, kad švytėsi, nuolatos ir nesikeisdama,- kaip lempa, spinduliuojanti šiltą šviesą kamputyje. Žmonės panorės prieiti prie tavęs arčiau, kad pasijustų laimingi ir kažką perskaitytų po tavo spinduliais.

Tu ryškiai šviesi tamsos ir audringų viena kitą keičiančių srovių pasaulyje , ir tai apsaugos tave nuo nerimo dėl kitų, mus ištuštinančių dalykų.

Kai tu nežinai, ką pasakyti pokalbyje – užduok klausimus.

Net jei tu esi šalia žmogaus, kuris kolekcionuoja 70-ųjų varžtus ir vinis, greičiausiai, tu daugiau nebeturėsi galimybės tiek daug sužinoti apie 70-ųjų varžtus ir vinis, o juk niekada iš anksto nežinai, kada šie duomenys gali praversti.

Rinkis į draugus tuos, šalia kurių tu labiausiai panaši į save tikrą, todėl kad tau lengva su jais juokauti ir tu jautiesi, lyg būtum apsirengusi geriausią savo apdarą, net jei tu tik su marškinėliais. Niekada nemylėk to, kurį, tavo manymu, verta pagerinti, arba to, kuris verčia tave manyti, kad pagerinti reikia tave.

Pasistenk pamatyti kuo daugiau saulėtekių ir saulėlydžių.

Mesk viską, kad pauostytum didžiules rožes prie kelio.

Visada tikėk, kad tu gali pakeisti pasaulį – net jei tai tik truputį, todėl kad bet koks truputis laukia to, kuris jį pakeis. Keliauk gyvenimo keliu kaip sidabrinis akmenėlis – tegu muzika suteikia tau jėgų ir energijos; knygos tampa žemėlapiais ir parodo reikiamą vietą.
Priimk svečius dosniai, nenustok mylėti ir …šok su patogia avalyne.

Su meile, Mama

You cannot copy content of this page