Lemtingas tėvų susirinkimas mūsų klasei. Per šį susirinkimą visi tėvai išklausė nemalonius dalykus apie savo vaikus

Praeitą mėnesį mūsų mokytoja pravedė tėvų susirinkimą. Mūsų vaikai baigė 4 klasę ir perėjo į 5. Pasimokė pirmąjį trimestrą ir klasės auklėtoja nusprendė su mumis susitikti.

Per šį susirinkimą visi tėvai išklausė nemalonius dalykus apie savo vaikus. Mokytojas, pedagogas, kurio pašaukimas, atrodo, mokyti vaikus, suteikti žinių jų galvoms ir gerumo širdims – leido sau per daug.

Asmeniškai mes su vyru išgirdome, kad mūsų dukra visiškai nemoka mokytis, ji neturi proto ir disciplinos. Taipogi mes skiriame jai mažai dėmesio ir išvis triname kelnes ant sofos prieš televizorių vietoje to, kad darytume su dukrele namų darbus.

Panašius dalykus išgirdo ir kiti tėvai. Ši mokytoja atviru tekstu beniukus vadino banditais, bukagalviais ir t.t. Mergaičių ji irgi negailėjo.

Mes buvome šoke. Juk ji mokytoja. Ji privalo pati mokyti mūsų vaikus, aiškinti ir sukramtyti jiems turinį, mylėti ir gerbti kiekvieną mokinį, be to, mokykloje ji vaikams atstoja mamą. O čia šitaip.

Argi išmokyti vaikus atitinkamo dalyko neįeina į jos kompetenciją? Už ką gi ji tuomet gauna pinigus, kam kasdien ateina į mokyklą, nesuprantama.

Mums absoliučiai vienodai, ar mūsų vaikas bus pirmūnas, mes nenorime versti jos zubrinti mokyklinio turinio. Mes norime, kad mūsų vaikas turėtų vaikystę ir išaugtų geru žmogumi.

Mes nesivaikysime mokytojos pagyrimų ar raštų bei apdovanojimų. Tačiau ir žeminti dukrelės mes su vyru neleisime.

Jau surinkome parašus, kad mums pakeistų klasės vadovę ir kreipėmės į mokyklos direktorių, kad atleistų šią nevykusią mokytoją.
Dabar laukiame laiško su oficialiu atsakymu ir esant būtinybei kreipsimės į aukštesnes instancijas. Niekas nenori kęsti mokykloje tokio pedagogo!

You cannot copy content of this page