Liaudiški prietarai. Kiekviename juokelyje yra dalis tiesos! Būtina perskaityti, labai gyvenimiška

1. Kad pagaliau atvažiuotų autobusas, reikia užsirūkyti. Jeigu cigaretė paskutinė, autobusas atvažiuos vos užsitraukus antrą kartą net nepaisydamas grafiko.

2. Nusibodo žiema ir sniegas?
Persikraustyti nereikia. Pakanka nusipirkti slides, snieglentę ar pačiūžas. Sniego nebus iki pavasario – iki tol, kol jūs nenusiskinsite lysvėje pirmųjų pomidorų.

3. Nemėgstate lietaus? Visada pasiimkite skėtį. Kaip besiniaukstytų dangus ir bemeluotų prognozė, lietaus nebus iki tol, kol jūs išsiblaškę nepaliksite skėčio namie.

4. Jei jūs norite namiškių dėmesio ar laukiate skambučio, negaiškite laiko. Tiesiog eikite į dušą.
Per tas 5 minutes paskambins visi pasaulyje, įskaitant klasiokus, su kuriais jūs nebendravote pastaruosius 20 metų, paštininkas būtinai atneš siuntinį, giminaičiai ims šaukti už durų „nagi greičiau“, o vaikui skubiai prireiks puoduko (jis vonioje, taip).

5. Būna, kad vaikas užsižaidė lauke ir dingo iš radarų, ir jau antrą valandą jūs sėdite su valerijonais ir telefonu. O juk išsigelbėjimas arti. Skubiai užsiimkite seksu! Ir nespėsite jūs nusimauti kelnių…

6. Jei norisi apie save priminti buvusiesiems ir nedraugams. Reikia neplauti galvos, apsimauti treningus ir su šiukšlių kibiru rankose parodyti nedraugams, kiek daug jie prarado.

7. Jei labai norisi sekso, o pasimatymo perspektyvos neaiškios, jokiu būdu nedarykite epiliacijos. Žavumo efekto sustiprinimui rekomenduojama apsirengti senutėles kelnaites ir nusipelniusį liemenuką.

You cannot copy content of this page