Prieš 10 metų jaunikis netyčia išmetė nuotaką, nešdamas iš santuokų rūmų. Ir štai kaip susiklostė jaunos poros likimas

Istorija nutiko ankstyvą pavasarį. Jaunikis buvo ne iš stipruolių, bet kažkodėl nusprendė, kad privalo išnešti nuotaką ant rankų. Su šia užduotimi jis susidorojo.

Tačiau ties tuo jis nesustojo ir ėmė leistis su ja laiptais. Viktorija, nuotaka, prašė ją paleisti, tačiau jaunikis buvo tvirtai nusiteikęs nunešti iki mašinos.

Jis suklupo ant priešpaskutinio laiptelio ir griuvo į priekį kartu su nuotaka. Nuotakai lūžo ranka alkūnės srityje, o jaunikis atsipirko išgąsčiu ir pora mėlynių.

– Tu visada taip elgiesi – darai viską taip, kaip nusprendei pats, neklausai manęs niekur! Aš prašiau tavęs paleisti mane! Kam ir ką tu norėjai įrodyti? – verkė nuotaka, kai gydytojas ją apžiūrėjo.

– Tiesiog tu sveri ne 50 kg, ir net ne 60! Reikia prisižiūrėti, tada ir jaunikiai tavęs nemėtys! -supsichavo Artūras, jaunikis.

Jis atsistojo ir tiesiog išėjo. O nuotaką išvežė į ligoninę. Jai teko iškęsti alkūnės operaciją. Artūras nė karto pas ją neatėjo, kol ji buvo ligoninėje. Buvo gėda prieš tėvus, kurie nesitraukė nuo dukters palatos.

Jis atėjo pas ją pirmą dieną, kai ją išrašė. Paskambino į jos buto duris.

– Tu daiktų? Eik susirink pats, man iš tavo malonės ranka sulaužyta!

– Pasikalbėkim…

Artūras bandė susitaikyti su ja. Tačiau prie jos nuoskaudų prisidėjo ir tai, kad jis neatėjo į ligoninę. Argumentas „gėda“ nepasiteisino.
Reikia pasakyti, kad Viktorija, būdama 172 cm ūgio, svėrė 91 kg.

Antsvorio ji turėjo, žinoma. Ne paskutinio laipsnio nutukimas, bet ir ne norma. Mergina dėl to pergyveno ir šiaip. O dabar ir išvis nesinorėjo išeiti iš namų.

Ji privertė Artūrą susirinkti daiktus ir tądien nutraukė su juo santykius. Tai buvo prieš 10 metų.

Šiandien jie gyvena kartu, laimingi. Viktorija sveria 87 kg. Iš pradžių ji numetė 24 kg, o Artūras metus siekė jos atleidimo. Vaikščiojo paskui ją kaip šešėlis su gėlėmis ir maldavimais grįžti.

Viktorija pasidavė. Ir jie surengė pakartotinę ceremoniją per pirmąsias santuokos metines. Artūras lengvai išnešė nuotaką ant rankų iš laiptinės, paskui nešiojo ją ant rankų parke, sukosi ratu praeivių pavydui. Tam ji nusipirko naują vestuvinę suknelę.

Paskui ji pagimdė du vaikus. Svoris padidėjo. Šiandien ji sveria beveik tiek pat, kiek tada. O Artūras myli ją tokią, kokia ji yra. Per tą laiką, kol ji jo neprisileido, jis suprato, kad labai myli Viktoriją. Dabar jis nuo jos kiekvieną dulkelę nupučia ir daro dėl jos viską, ką ji paprašo.

You cannot copy content of this page