Madingiausia plaukų spalva moterims šį rudenį

Gražu ir stilinga!

Skrudintas kokosas – tai ne šiaip skani spurga, ledinė kava ar sausainių aromatas. Tai taip pat naujo trendo pavadinimas plaukų brondavime!

Atėjus rudeniui moterys ėmė dažyti plaukus giliais tamsiais atspalviais prie šaknų ir ryškiais šviesiais – galiukuose, kad gautų kontrastiškesnį vaizdą. Tai puikus variantas palaipsniui pereiti iš šiltos vasaros į šaltą ir atšiaurią žiemą.

Žemiau du stilistai dalijasi tais pagrindais, kuriuos jums reikia žinoti apie skrudinto kokoso spalvos plaukus.

Skrudinto kokoso spalvos plaukai – kas tai?

Brondas, kuris apjungia šviesius ir tamsius tonus, fokusuojasi į tamsesnę spalvą su tolygiais šviesiais blyksniais per visą ilgį. Tačiau „skrudintas kokosas“ – tai ne tiek dviejų paplitusių plaukų spalvų maišymas, kiek laipsniškas perėjimas iš vienos į kitą, kaip populiarioje ombre technikoje. „Tai labai sodrios tamsios šaknys, kurios tolygiai pereina į šviesesnius galiukus“, – aiškina Emi Reksrot, koloristė iš Baltimorės.

Kam tokia spalva tiks labiausiai?
Natūralioms brunetėms tikrai verta apie ją pagalvoti. Kadangi jūsų šaknys jau pakankamai tamsios, Reksrot sako, kad skrudinto kokoso spalva jums – tai nereikalaujantis ypatingų pastangų būdas suteikti plaukams prabangią apimtį su ryškiais tonais.

Jums neteks rūpintis dėl šaknų, kadangi ataugdami jūsų plaukai taps tik truputį daugiau „skrudinti“, taip sakant.
Jei jūsų plaukai žyla ir jūs norite tai paslėpti, tai skrudinto kokoso spalva jums irgi tiks.

You cannot copy content of this page