70-metės mamos: 4 moterys, tapusios mamomis pagyvenusiame amžiuje

Kiekvieno gyvenimo kelias unikalus. Vaikų gimimas pas visus taip pat įvyksta skirtingai. Mūsų visuomenė mėgsta smerkti tiek paauglių, tiek ir brandžių damų nėštumą.

Medikai prašo nedaryti su savimi tokių eksperimentų. Jų žodžiais, mažylio gimimas garbingame amžiuje gali išprovokuoti nemalonumus su motinos ir mažylio sveikata. Tačiau ne visi keičia savo sprendimą po gydytojo verdikto.

Moteris ir jos sutuoktinis visą gyvenimą svajojo tapti tėvais. Tačiau tam reikėjo sutaupyti pakankamai pinigų dirbtiniam apvaisinimui. Sutaupė reikiamą sumą tik būdami vyresnio amžiaus.

70-ies Omkari padovanojo vyrui vaikus, kuriuos pavadino Pau ir Kristian. Nėštumas tęsėsi nelengvai. Mažyliai gimė anksčiau būtino laiko, aštuntą nėštumo mėnesį.

Daldžinder Kaur pagimdė 72-jų.
Mažylio gimimo metu moteriai buvo 72 metai, o jos sutuoktiniui – 79. Jiems buvo visai nebaisu dalyvauti IVF programoje.
Sūnelis atėjo į pasaulį tvirtas, gimusio svoris viršijo 2 kg.

Marija del Karmen Busada de Lara tapo mama 67-erių.
O šita ledi įsigudrino apgauti medikus, pasakiusi, kad jai 55. Todėl jai atliko IVF. Jos mažyliai atėjo į pasaulį 2006 m.
Deja, Marija negalėjo nugalėti netikėtai išsivysčiusio vėžio ir netrukus mirė.

Radžo Devi Lohan pagimdė 70-ies.
Remiantis Indijos tradicijomis, moteris ištekėjo dar būdama vaikas. Vestuvių metu Radžo sutuoktiniui buvo 14, o jai pačiai – 12. Visą savo gyvenimą jie norėjo susilaukti mažylio, tačiau bandymai nebuvo sėkmingi. Nepaisant to, kad gimdymas išprovokavo problemas su Radžo sveikata, visa kita praėjo gerai.

Kiekvienas žmogus nueina savo nepakartojamą gyvenimo kelią. Kai kurie sugeba išgyventi ir iki 120 metų, gimdydami vaikus pagyvenusiame amžiuje. O jauni tėvai gali nepamatyti, kaip užaugs jų atžalos. Likimas pas visus žmones skirtingas, ir kartais gyvenimas viską nusprendžia už mus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page