Laimė – tai ne daryti tai, ką nori, o mylėti tai, ką darai

Mes dažnai painiojame laimę su gavimu to, ko norime, įgyvendindami savo svajones ir pasiekdami tikslus. Mes manome, kad būsime labai laimingi tą dieną, kai pas mus bus viena ar kita, todėl kad to mes siekiame iš visų jėgų, ir mūsų gyvenimas atrodo beprasmis be to,ko nėra mūsų rankose.

Šiuolaikiniame pasaulyje laimės idėja glaudžiai susijusi su turtu. Mes tikime, kad tam tikri daiktai padarys mus laimingais. Tačiau daugiau pinigų, prekių, vaikų ar vietos namie nedaro mūsų laimingais. O iš tiesų viskas atvirkščiai.

Iš tiesų laimė susijusi su buvimu, o ne turėjimu. Kuo daugiau jūs gaunate iš gyvenimo, tuo laimingesnis ir geresnis jūs galite būti kaip asmenybė. Tai sklinda ne iš vartojimo, o iš meilės, draugystės, solidarumo, supratimo ir artumo.

Raktas į jūsų laimę yra jūsų širdyje.

Iš esmės kiekvienas žino savo širdyje, ko jam reikia laimei. Bet mes klaidingai fokusuojamės į neteisingus dalykus: jūsų darbą, jūsų šeimą, jūsų draugus, jūsų turtą, jūsų gyvenimą…

Šeimas vienija meilė ir prisirišimas, laimė kasdien gyventi savo gyvenimą. Tačiau tie, kurie prisirišę prie turėjimo, kontrolės ir nuodingų santykių, viena, ką jie pasiekia – tai tuščias, sunkus egzistavimas, pilnas nusivylimo ir nuoskaudos.

Meilė ir buvimas savimi padės jums tapti laimingesniais.

Meilė – tai didelis indėlis į laimę. Jūs pastebėjote, kad kai jūs įsimylėję, atrodo, kad jūs negalite paliesti žemės? Jūs jaučiate, kad viskas įmanoma, jums nieko nereikia, ir kad viskas gražu ir nuostabu.

Dosnumas ir solidarumas – tai du geradariai, kurie labai gerai dera su laimingais žmonėmis. Jie jaučiasi gerai, padėdami kitiems, pažįsta jie juos ar ne. Jie pataria ir palaiko, nieko nesitikėdami mainais, todėl kad jie jau turi viską, ko jiems reikia.

Ar jūs pasiruošę rasti laimę? Na nustokite ieškoti pinigų ir pradėkite nuo žmonių, kurie kartu su jumis ir jus myli. Tiesiog būdami patys savimi ir mėgaudamiesi procesu jūs pasieksite tai, link ko veržiatės, bet galbūt jūs susilaikote, todėl kad kartą suklydote. Pamirškite ką reiškia turėti, ir pagalvokite apie tai, ką reiškia būti.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page