Madingos kelnės 2022-ais turi būti plačios! Palazzo, bananai ir kiulotai – renkamės pagal figūrą

Pavasario – vasaros sezonas – tai lengvų suknelių ir sijonų laikas, tačiau tai visiškai nereiškia, kad reikia visai pamiršti kelnes.

Maža to, kad jos madingos visą sezoną, tai dar ir beprotiškai patogios. Šį pavasarį galima pamiršti nepatogius siaurus džinsus, juk pačios madingiausios 2020-ųjų moteriškos kelnės yra palazzo, kiulotai arba bananai.

Plačios moteriškos kelnės

1. Palazzo
Reikia pasakyti, kad šios kelnės seniai populiarios tarp moterų. Visa esmė tame, kad jos beprotiškai patogios.

2. Kiulotai
Legendiniai kiulotai atsirado dar XVIII. Jau tada moterys įvertino jų praktiškumą ir patogumą. Kas gi žinojo, kad šį sezoną jos vėl grįš į madą? Kiulotai – tai plačios patrumpintos kelnės su paaukštintu liemeniu. Jos atrodo labai stilingai, kiekvienam deriniui pridėdamos unikalumo.

3. Kelnės bananai
Dar vienos kelnės, kurios yra populiarumo pike šiame sezone. Fasonas ne veltui pavadintas vaisiaus vardu: jo laisvas kirpimas smarkiai primena banano formą.

Bananai – tai laisvo sukirpimo kelnės, lengvai siaurėjančios apačioje. Išskirtinis tokių kelnių bruožas – šiek tiek paaukštintas liemuo, truputis klosčių talijoje, dėka kurių kelnės platėja klubų srityje.

4. Carrot kelnės
Carrot kelnės , arba „morkos“ – tai kelnės su plačiu viršumi ir siaura apačia. Dažniausiai būna patrumpintos, nors yra ir ilgų fasonų. Jei bananams būdinga ovalo forma, tai carrot sukirpimas tiesus. Čia yra jų skiriamasis bruožas.

You cannot copy content of this page