Kaip ir su kuo nešioti džinsus 50+ moterims, kad atrodytumėte gražiai ir stilingai

Džinsai – sėkmingas pasirinkimas nepriklausomai nuo amžiaus, figūros tipo ir moters socialinio statuso. Įprastos melsvos spalvos modelis tinkamas kasdieniams, dalykiniams, vakariniams deriniams. Kaip tinkamai sudaryti derinį su džinsais moteriai virš 50, kad atrodytumėte stilingai.

Marškiniai + džinsai

Su klasikiniais marškiniais ir džinsais galima sudaryti daugybę įdomių derinių. Kad jaustumėtės užtikrintai bet kurioje situacijoje, rinkitės vienspalvius modelius.

Madingas kardiganas ir džinsai

Vyresnio amžiaus moterys labiausiai vertina patogumą. Taigi, šiltas megztas kardiganas sušildys vėsų pavasario ar vasaros vakarą, pridės deriniui praktiškumo.

Džinsai su marškinėliais

Kad atrodytumėte aktualiai, pakanka viename derinyje sujungti marškinėlius ir denimo kelnes. Komfortas ir stilius viename flakone!

Palaidinė + kelnės iš denimo

Elegantiška palaidinė + džinsai – idealus 50+ damos sprendimas. Avalynę renkamės priklausomai nuo oro sąlygų ir situacijos.

Total look denim

Total denim stiliaus deriniai bus aktualūs mažiausiai visus metus. Džinsiniai marškiniai, sukišti į kelnes, atrodo tvarkingiau.

Su švarku

 

Džinsai puikiai dera su švarkais. Ar tai būtų modelis iš storo trikotažo, odos ar tvido – neturi jokios reikšmės.

Džemperis ir džinsai

Geometriniai motyvai – puikus būdas atrodyti madingai ir šiuolaikiškai. Jie tinkami tiek šaltu, tiek ir šiltu metų laiku.

You cannot copy content of this page