Mama išmokė mane 3 dalykų, kurių svarbą aš suvokiau tik dabar…

Kai kuriuos dalykus pavyksta suvokti tik tada, kai užaugi. Pavyzdžiui, vaikai nesusimąsto apie keistas savo tėvų santykių ypatybes. Lygiai iki to momento, kol neatsiduria jų vietoje.

Žmona nepasakoja vyrui apie savo išlaidas
Neretai pasitaiko situacijos, kai mama prašo vaiko nepasakoti apie pirkinius arba bendrą apsilankymą kavinėje. Ir esmė ne tame, kad motina siekia išmokyti vaiką gudrauti.

Ji tik nerimauja dėl to, kad pas vyrus ir moteris dažnai skirtingas supratimas apie svarbias išlaidas. Tai tiesiog būdas sureguliuoti galimus šeimyninius konfliktus ir tuo pačiu padaryti taip, kaip reikia moters nuomone.

Net jei ji įvardina sumas, jos dažniausiai perpus sumažintos. Kaip sako kai kurios moterys, vyrams svarbu matyti materialų rezultatą. Ir gražūs nagai šioje situacijoje jų netenkina, todėl damos ir siekia sumažinti kainas.

Žmona nesirodo vyrui netinkamai atrodydama
Atrodytų, namie gali atsipalaiduoti ir vaikščioti kaip tau patogu. Tačiau moterims dažnai išsivysto atvirkštinė strategija. Jos daro viską, kad sutuoktiniui atrodytų gražios ir patrauklios. Viskas dėl to, kad vyrui svarbu matyti savo gyvenimo palydovę gražią ir laimingą, kai jis grįžta namo.

Žmona netiesiogiai apramina vyro kaprizus
Dažnai iš vyrų galima išgirsti „nenoriu“, „nemėgstu“, „nevalgysiu“. Bet paprastai šie pareiškimai kyla iš vaikiškų traumų. Sutuoktiniai dažnai kažko nepasako iki galo ir to pasekoje visi lieka laimingi.

Pavyzdžiui, vyras, nekenčiantis pieno produktų, gali su malonumu valgyti grybų žiuljeną ir net negalvoti apie tai, kad jo sudėtyje yra grietinėlės. Šių mažų smulkmenų net gudrybėmis nepavadinsi. Bet būtent į jas pradedi remtis, kai užaugi.

You cannot copy content of this page