Mama pagimdė trynukus: šansai tam – 1 iš 200 milijonų!

Anglė Bekė Džo jau turi dukterį Indianą, todėl, kai ją ėmė pykinti rytais, ji iškart suprato, kad vėl nėščia. Bet ji nežinojo, kokį siurprizą jai ruošia jos kūnas!

„Mane smarkiai pykino, man labai skaudėjo galvą, todėl aš užsirašiau į ultragarso tyrimą, kur ir sužinojau,kad laukiuosi trynukų,- sako Bekė-Džo. Tai buvo didžiausias šokas mano gyvenime! Mano giminėje nebuvo trynukų, todėl tai buvo visiškai netikėta.

31 nėštumo savaitę Bekę Džo atvežė į gimdymo namus – atėjo laikas gimdyti. Bet kai 3 berniukai – Roko, Romanas ir Rohanas atėjo į pasaulį, jie buvo per silpni.

„Gimęs Roko svėrė 1,5 kg, Romanas – 1,53 kg, o Rohanas – 1,6 kg“,- sako Bekė Džo.
Mažylius nedelsiant išvežė į naujagimių reanimacijos skyrių. Ten jie praleido 3 ilgas savaites, kol juos išleido namo pas mamą. Kai kvėpavimo vamzdelius, lašelines ir laidus nuėmė, Bekė Džo pagaliau galėjo pamatyti savo berniukų veidus.

Čia ji ir pamatė tai, kas netilpo jos galvoje: visi trys berniukai atrodė visiškai vienodai!

Tikimybė pagimdyti vienaląsčius trynukus sudaro nuo 1:60000 iki 1:200000000. Bekės Džo trynukai – mažiausi iš vienaląsčių trynukų, pradėtų natūraliu būdu Britanijoje.

Bekė Džo negalėjo patikėti, kad pagimdė identišką trejetą, todėl nusiuntė berniukų DNR laboratorinei analizei. Rezultatas parodė, kad tai tiesa – Bekei Džo gimė vienaląsčiai trynukai!
„ Aš labai nustebau, kadangi maniau, jog jie bus skirtingi, – sako Bekė Džo. Bet iš kitos pusės, aš vienintelė, kuri juos skiria, taigi tai daug paaiškina!“

Nepaisant visiško berniukų identiškumo, mama be vargo juos skiria vienas nuo kito:
„Rohanas – pats garsiausias, jis amžinai rėkia. Roko paprastai gana ramus, bet kartais irgi būna triukšmingas, o Romanas paprastai skundžiasi, kad jis nenori dalintis. Jis visą laiką šliaužia vieno ir to paties žaislo, bandydamas sučiupti jį anksčiau už brolius.

Indiana juos dievina ir nė trupučio nepavydi – bet man vis tiek jos truputį gaila, juk jai teks augti su trimis broliais!“

Per savaitę trynukams išeina apie 130 sauskelnių ir keturi pakeliai drėgnų servetėlių. Pakuotės kūdikių maisto jiems pakanka maždaug 2 dienoms, o skalbimo mašiną tenka įjungti 3 kartus per dieną!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page