„Mama, tu nori būti liekna?“ Mamos ir dukros pokalbis…

Šią nedidelę apybraižą parašė trijų dukterų mama Regan Long.

„Mama, tu nori būti liekna?“ Kai mano 8-metė dukra paklausė manęs to, tai privertė sutrikti, kadangi aš niekada nesakiau, kad noriu „būti liekna“.

Bet aš nenustebau, kad ji to paklausė, kadangi ji matė, kaip aš treniruojuosi ir girdėjo, kaip aš kalbu apie sveiką mitybą, nekalbant jau apie tai, kad mano vyras irgi dirba šioje sferoje.

Aš auklėju tris mažas dukras, kurias bandau suformuoti, ir aš nenoriu, kad jos užsiciklintų ties idealiu kūnu.

Bet…

Aš noriu, kad mano mergaitės vertintų savo sveikatą. Aš noriu, kad jos gerbtų savo kūną ir stebėtų, kad jas gerbtų kiti.

Aš noriu, kad mano dukros saugotų savo sveikatą ir rūpintųsi ja visą savo gyvenimą, pastoviai dirbdamos, kad taptų geresnėmis savo versijomis fiziškai, emociškai ir dvasiškai.

Matote, mano vaikai niekada neprisimins, kad atsispaudimų aš galėjau padaryti. Jie neatsimins, kaip greitai aš nubėgdavau 5 km, ir neatsimins, kokį drabužių dydį aš nešiojau, jeigu jau apie tai prakalbome…

Bet jie atsimins, kokia jų mama buvo stipri. Kad ji buvo atkakli. Kad ji tikėjo savimi, kai niekas kitas netikėjo. Ir tai nepaisant to, kad buvo sunku, beprotiškai sunku…

Mano vaikai atsimins, kad mama nepasidavė, nepaisant nieko. Aš noriu, kad mano vaikai užaugtų ir pasakytų: „Ir aš niekada nepasiduosiu, kaip mano motina“.

Todėl ilgai negalvojusi, aš pasilenkiau ir su įsitikinimu pažvelgiau į akis savo mažajai dukrai.

„Ne, brangioji. Mama nori būti stipri!“Ir ji apkabino mane ir sušnibždėjo, glausdamasi prie mano krūtinės: „Tada ir aš noriu būti stipri“.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page