Kaip atsikratyti kaklo skausmo: paprasta gimnastika, kuri daro stebuklus!

Jei tau neduoda ramybės kaklo skausmai, būtinai pabandyk daryti šiuos pratimus. Negalima ignoruoti kaklo problemų, todėl kad bet kokie užspaudimai stuburo kaklinėje srityje gali būti galvos skausmo priežastimi.

1. Paliesk liežuvio galiuku smakrą 30 kartų. Šis pratimas padės tau ne tik patreniruoti kaklo raumenis, bet išvaduos ir nuo knarkimo. Pagrindinė priežastis, dėl kurios žmogus ima knarkti – liežuvio šaknies patinimas, jis dingsta po tokio pratimo.

2. Iškišk apatinį žandikaulį į priekį , sugrąžink į pradinę padėtį. Pakartok 15 kartų.

3. Lengvai padaužyk abiejų delnų šonais per pasmakrės raumenį iš abiejų pusių.

4. Sugniaužk kairę ranką į kumštį, dešine ranka uždenk jį. Spausk šiuo kumščiu vietą pasmakrėje lyg įspaustum raumenį vidun.

5. Padaryk savimasažą išilgai pasmakrės ir kaklo raumens , gerai spaudžiant tave trikdančias vietas.

6. Padaryk masažą dviem pirštais išilgai kaklo linijos, lengvai atitraukdamas odą. Šis pratimas mažina kraujospūdį, nuima galvos skausmą.

Tokia gimnastika leis iškart pasijusti žvaliau. Atsitrauk nuo monitoriaus ir pabandyk padaryti bet kuriuos 3 pratimus iš aukščiau išvardintų. Įsiklausyk, kokius pojūčius jie tau sukėlė.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page