Mano tėvai priėmė sprendimą niekam nesakyti apie mūsų su Vika vaiką. Jie melavo giminaičiams apie anūko egzistavimą

Aš ir mano sužadėtinė Viktorija labai mylime viena kitą. Šiuo metu mums po 20 metų. Mes pradėjome draugauti nuo 4 klasės, o 6 klasėje jau susitikinėjome. Ir savo sūnaus susilaukėme anksti.

Aišku, kad mūsų tėvai iš mūsų tikėjosi visai ne to. Tik kas nutiko, tas. Ir mūsų sūnus dėl to tikrai nekaltas. Jis mums yra tikra brangenybė! Šiandien sūneliui Petriukui jau 3 metai. Mūsų būstas atskiras ir aš nusprendžiau vesti savo mylimąją Viką.

Į vestuves pakvietėme apie šimtą žmonių. Ir dauguma jų – mano giminaičiai iš įvairių šalies kampelių. Nors mes su jais artimai nebendravome, tokia proga ne nuodėmė susirinkti visiems.

Nuo tada, kai mes visiems pranešėme apie artėjančią šventę, mano motina ėmė mus įtikinėti, kad Petriuko geriau neimti į šventę, o palikti su auklyte.

Jūs turite pagalvoti apie jo savijautą, būklę, niekam jo neužkrauti. Visi nori pailsėti ir pasilinksminti.
O prižiūrėti vaiką – vargas. Jums bus ne iki to.

Jis dar mažas ir vis tiek nieko nesupranta.

Tačiau aš ir mano būsima žmona galvojame, kad sūnelis privalo dalyvauti tokiame svarbiame mūsų gyvenimo įvykyje. Šis momentas juk niekada nepasikartos. Teta Kamilė, motinos sesuo, sutiko prižiūrėti Petrelį, kol vyks iškilmės. Taigi, mums kaip ir nėra dėl ko pergyventi. Ir visa šeima bus rami bei atsipalaidavusi.

Tačiau mano motina elgiasi keistai, vaikšto ir burba, kad Petreliui negalima rodytis vestuvėse.
Po kurio laiko supratau, dėl kokios priežasties ji nepageidauja matyti anūko mūsų vestuvėse ir priešinasi tam iš visų jėgų.

Kaip paaiškėjo, mano tėvai priėmė sprendimą niekam nesakyti apie mūsų su Vika vaiką. O štai dabar nežino, kaip visai giminei paaiškinti savo elgesio priežastį ir ūgtelėjusio anūko atsiradimą. Jiems gėda, kad tiesa atsiskleis vestuvių metu.

Sako, kad jai bus nepatogu – visi ims aptarinėti mūsų su Vika santykius. Maža kas gimdo tokio jauno amžiaus. Ims juoktis. Jiems neverta atskleisti šios paslapties.

Greičiausiai mamą labiau neramina faktas, kad giminaičiai sužinos apie apgaulę. Ir nuo šios gėdos ji nepasislėps. Vis tiek su kažkuo iš tolimų giminaičių bendravo, tačiau nieko nepasakojo. Tamsi paslaptis.

Labai supykau ant jos. O ji buvo pikta ant manęs. Toliau įkalbinėja, kad neimtume vaiko. Aš jau nebetikiu, kad tai išvis įmanoma. Labai nemalonios nuosėdos širdyje. Savo įvaizdį iškėlė aukščiau anūko.

Dabar jaučiu nepatogumą dėl to, kad susidaro įspūdis, jog nusikaltimas tapti tėvais. Ir to neverta rodyti visuomenei. Mes kelis kartus aptarinėjome su tėvais šią situaciją, tačiau mano sprendimas lieka tas pats.

O jie laikosi savo.
Artimiausi žmonės mūsų nepalaikė. Mano motina tvirtina, kad nebebūsiu jos sūnus, jei nepaklausysiu. Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad mano gyvenime taip nutiks.

You cannot copy content of this page