Mažas kačiukas išgelbėjo šunelį ir dabar jų nė vandeniu neperliesi

Taip išėjo, kad mažas kačiukas Čikis ir miniatiūrinis šunelis Lil Naget atsidūrė vienoje prieglaudoje vienu ir tuo pačiu metu. Nors Čikis ir gimė mažesnis nei įprasta, tačiau turėjo gerą sveikatą ir buvo labai aktyvus. Ko nepasakysi apie mažylį Lil Naget. Juk šunelis atėjo į pasaulį ligotas.

Šunelis pateko į prieglaudą vėliau už kačiuką. Lil Naget atnešė į prieglaudą vyriškis, kuris ir aptiko jį vienišą gulintį gatvėje. Vyriškis pasakė, kad šunelis labai silpnas. Jis tiesiog maldavo veterinaro išgelbėti rastinuką.

Tyrimas parodė, kad pas Lil Naget labai aukšta temperatūra ir žemas gliukozės lygis. Daktaras ėmė gydyti, tačiau jokie vaistai ir lašelinės šunyčiui nepadėjo. To priežasties veterinaras negalėjo suprasti. Gydytojas kovojo, tačiau sulig kiekviena diena šansai ištraukti šunelį vis mažėjo ir mažėjo.

Ir čia veterinarui į galvą šovė įdomi mintis. Jis paguldė kačiuką šalia Lil Naget. Ir nutiko neįtikėtina – jie susidraugavo, o šuniukas palaipsniui ėmė taisytis.

Po pusės mėnesio šunelio sveikata smarkiai sustiprėjo, o jis pats įgijo geriausią draugą. Kaip mano gydytojas, Lil Naget labai ilgėjosi savo mamos ir brolių bei sesių. Dėl tos priežasties jis ir negalėjo pasveikti. Tačiau su Čikio pagalba jis ėmė kapstytis iš šios sunkios būklės.

Lil Naget amžiaus šuniukai greitai gauna naujus šeimininkus. Dėl šios priežasties prieglaudos darbuotojai iškėlė vieną sąlygą – šunelį galima pasiimti tik kartu su kačiuku. Juk ši porelė taip susidraugavo, kad juos išskirti būtų buvę lygu nusikaltimui.

Tačiau tame nebuvo problemos. Juk nauji Lil Naget šeimininkai su malonumu paėmė Čikį. Dabar šuniukas ir kačiukas gyvena naujuose namuose, kur juos labai myli.

You cannot copy content of this page