Mažylės, kurią sumušė jos motina, tėvas nori, kad visos tokios mamos sėdėtų kalėjime

Kai Evi Makmachon buvo 8 mėnesiai, jos motina ją sumušė šaukštu. Visas mažylės veidas buvo padengtas mėlynėmis ir kraujosruvomis. Iš pradžių motina tvirtino, kad traumas sukėlė kritimas vietinėje vaikų aikštelėje.

Bet galiausiai spaudžiant faktams jai teko pripažinti įvykdyta.

Nepaisant sukeltų traumų rimtumo, jos motina Lorian Norman, kuriai dabar 28 m, randasi laisvėje. Ji prisipažino kalta apgalvotai sukėlusi žalą.

Nors maksimali bausmė už šį nusikaltimą sudaro 13 metų, už grotų ji nepraleido nė dienos, vietoj to gavo 2 metus pataisos darbų ir 500 dolerių baudą.

Nuosprendis pasirodė per lengvas mergaitės tėvui – Šeinui Makmechonui, kuris siekia įstatymo už griežtesnį kaltųjų dėl smurto šeimoje baudimą. Jis sukūrė internetinę peticiją, siekiančią, kad mergaitės motina vėl stotų prieš teismą.

Praėjus kelioms savaitėms po antrojo Evi gimtadienio, jos tėvas pasakė, kad jo mažoji mergaitė „pagaliau išlenda iš savo kiauto“. Tačiau mažoji Evi, kuriai dabar 2 metai, toliau išgyvena psichologinę traumą ir kaskart susigūžia, kai kas nors mosteli ranka jai prieš veidą.

Internetinė peticija, reikalaujanti Norman vėl stoti prieš teismą, surinko daugiau nei 340000 parašų. O mergaitės motina kreipėsi į teismą, reikalaudama bendros vaiko globos.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page