Medicinos sesuo įdomumo dėlei per 12 darbo metų sukeitė 5000 vaikų

Medicinos sesuo, vadu Elizabet Mveva, atidavė 12 gyvenimo metų darbui Zambijos Universitetinės mokomosios ligoninės gimdymo skyriui.

Moteris visada patiko vadovybei, o ir dauguma gimdyvių atsiliepė apie ją su didele šiluma. O viskas todėl, kad jos net nenutuokė, kad per visą savo darbo ligoninėje laiką Eliabet sukeitė apie 5000 vaikų.

Ji nusprendė atlikti šį šokiruojantį prisipažinimą tik todėl, kad jai diagnozavo onkologinį susirgimą ir gyventi jai liko visai nedaug. Moteris prisipažino, kad sukeitė vaikus dėl įdomumo.

„Aš žinau, kad greitai mirsiu, todėl noriu prisipažinti, kad nusidėjau. Tai turi žinoti visos moterys, kurios gimdė mūsų ligoninėje, juk per 12 darbo metų aš sukeičiau apie 5000 naujagimių.“- pareiškė medicinos sesuo.

Elizabet pasakojimais, iš pradžių ji taip linksminosi, o paskui vaikų sukeitimas jai tapo įprastu reikalu. Todėl ji kviečia visus, gimusius šioje ligoninėje nuo 1982 iki 1994 metų praeiti DNR ekspertizę, kad tikrai žinotų, ar tikri tėvai juos auklėja.

Žurnalistai, nusprendę ištirti šią istoriją išsamiau, taip ir negalėjo rasti medicinos sesers tokiu vardu. Galbūt ji sugalvojo šį pseudonimą, kad jos gyvenimas nepavirstų dar didesniu pragaru,kai nusprendė prisipažinti ką padariusi.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page