Mielos dvynukės pavergė pasaulį savo kerinčiu grožiu. Kaip jos atrodo po 4 metų…

Jūs turbūt jau pažįstate dvynukes Morgan ir Megan Boid. Mergaitės išgarsėjo internete, kai joms buvo vos 4 metai. Dabar, būdamos 10-erių, jos gali pasigirti vienu žymiausių profesionalių modelių-vaikų statusu.

Šlovė atėjo pas dvynes,kai jų mama pradėjo publikuoti dukterų fotografijas Instagrame.

Neįprasta mažylių išvaizda iškart patraukė interneto naudotojų dėmesį ir visai greitai į mergaites atkreipė dėmesį ir modelių agentai.

Be idealių veido bruožų, gamta apdovanojo Morgan ir Megan skvarbiomis šviesiai žydromis akimis, tamsia oda ir tipiškais afrikietėms garbanotais plaukais. Būtent visa tai kartu ir padarė mergaites tikra sensacija.

Morgan, tiesa, atrodo truputį neįprasčiau, nei sesuo. Mergaitei heterochromija, arba, paprastai tariant, skirtinga akių spalva: dešinė akis tamsiai rudos spalvos, kairė – šviesiai žydros.

Mergaitės nuo mažų dienų labai pamilo kamerą. Joms patiko fotografuotis ir pozuoti priešais objektyvą, taigi, į modelių pasaulį jos atėjo jau pasirengusios. To dėka mokytojams studijoje neteko daug ko mokyti mažylių, jos ir taip puikiai susitvarkė.

Šiandien mergaitės kartu su tėvais gyvena Filadelfijoje. Mokyklą lanko labai noriai ir daug skaito. Pasak tėvų, jie palaiko vaikus jų veikloje, tačiau stengiasi neatimti iš jų vaikystės, todėl mergaitės visada turi laisvo laiko po fotosesijų, pamokų ir užsiėmimų.

O tai Morgan pozuoja su savo žydraake mama.

Mergaitės turi jaunesnį broliuką. Jam 6 metukai.

Dabar, būdamos 10-erių, jos gali pasigirti vienu žymiausių profesionalių modelių-vaikų statusu.

You cannot copy content of this page