Močiutė pradeda dainuoti lopšinę anūkei. Vaiko reakcijos tiesiog neįmanoma nenufilmuoti

Mažiems vaikams būtina daug meilės, švelnumo ir dėmesio šeimos apsuptyje. O kam, jei ne močiutėms, labiausiai patinka leisti laiką su naujagimiais anūkais?

Močiutės ir jos naujagimės anūkės video, kurį jūs rasite žemiau, yra ne tik mielas, bet ir verčiantis žavėtis tuo, kas jame vyksta.

Močiutė atvažiavo aplankyti savo anūkės. Ir nusprendė padainuoti jai lopšinę, bet niekas nesitikėjo tokios vaiko reakcijos.

Patogiai įsitaisiusi močiutės glėbyje, mažylė klausė, kaip ji pradeda dainuoti lopšinę.

Močiutė dainavo „I’m in the Mood for the Love“ , klasikinę 40-ųjų praeito amžiaus metų dainą, kuri taip ramina ir migdo, kad lengvai gali paguldyti vaiką miegoti.

Bet miegoti pagal šią dainą tikrai neįėjo į šios mergaitės planus. Ji panoro padainuoti kartu su savo močiute. Taip susidarė duetas.

Plačiai atmerktomis akimis mažylė gulėjo močiutės rankose ir žiūrėjo jai tiesiai į akis. Po to, kai močiutė sudainavo keletą eilučių, vaikas ėmė leisti garsus, buvo panašu į tai, kad mergaitė bandė pritarti močiutei.

Laimei, mažylės mamai po ranka buvo videokamera, kurios pagalba ji galėjo įamžinti stulbinantį duetą. Žinoma, šis momentas jų gyvenime įsimins visam laikui!

You cannot copy content of this page