Mokyklinis rašinėlis tema „Mamos išvaizda“, nuo kurio tėtis verkė…

„Mamos išvaizda.“

Mano mama labai graži ir liekna. Visi sako, kad ji liekna. Bet iš tiesų mes su tėčiu žinome, kad mamos kojos ne tokios ilgos, todėl ji nešioja aukštakulnius. Ji juos nešioja ne visada, o tik į darbą. Mama namuose aukštakulnius nusiauna todėl, kad jai plokščiapėdystė.

Jos galva truputį didesnė už manąją, todėl kad ji labai protinga. Mamos plaukai ilgi ir šviesūs. Kai šviečia saulė, jie atrodo auksiniai. Mama juos dažnai plauna specialiu šampūnu, kad jie laikytųsi ant galvos ir nenukristų.

Ausyse mama nešioja auksinius auskarus su akmenukais.

Ji turi akinius, pilkas akis ir juodas blakstienas, o ant vokų pas ją žydri šešėliai. Mamos antakiai būna įvairūs. Ji gali juos išsipešioti ir dažyti įvairiomis spalvomis. Ir gali juos nusipiešti kokius nori, plonus, plačius… viskas priklauso nuo nuotaikos.

Jos nosis graži ir plona, su nedidele kuprele, todėl,kad ji vaikystėje nukrito nuo dviračio ant nosies. Kuprelė ant nosies padeda mamai nešioti akinius.

Jos lūpos irgi būna įvairių spalvų, todėl kad ji pastoviai dažosi skirtingais dažais visokių spalvų, priklausomai nuo to, ką ji apsirengusi: suknelė, jei einame pasivaikščioti, ar naminiai drabužiai, palaidinė su sijonu darbui.

Dar mama turi lygius beveik baltus dantis. Jos kaklas labai ilgas, ant jo mama dedasi storą grandinėlę su brangakmeniu. Akmenį ji nešioja visada, kad nesimatytų rando po operacijos.

Jos pečiai platūs, jai tai tinka. Mama turi gražias moteriškas rankas, mama visada nešioja žiedus ir dažo nagus. Ji juos dažo baltu, raudonu arba permatomu laku.

Močiutė sako, kad pas mus su mama labai platūs kaulai ir dėl to didelis dubuo. Jos kojos tiesios ir lygios, juk ji jų nebuvo susilaužiusi. Aš manau, kad mama galėtų tapti modeliu. Tačiau ji labai žema ir dėl to jos ten nepriims…

Mes su tėčiu mylime mamą. Kai aš jam perskaičiau šį rašinėlį, tėtis verkė ir labai prašė neužduoti mums rašinelio apie tėtį, todėl kad jis nenori, jog jį aprašytų.

You cannot copy content of this page