Moteris nusprendė niekada nebepirkti dėvėtų rūbų, kai švarko kišenėje rado šį raštelį

Dėvėtų rūbų parduovuvė – puikus šansas daugeliui žmonių įsigyti gerų drabužių už nedidelius pinigus. Tačiau toks apsipirkimas gali baigtis ir nemalonumais, į kuriuos pateko viena tokios įstaigos klientė.

Keletas portalų publikavo straipsnį apie tai, kodėl galima visam laikui prarasti norą lankytis dėvėtų rūbų parduotuvėse.

Viena pirkėja įsigijo madingą gražios raudonos spalvos švarką, be to, drabužis atrodė beveik naujas. Ji taip svajojo apie jį ir svajonė išsipildė.
Mergina apmokėjo pirkinį ir grįžo namo, įsivaizduodama, kaip gražiai atrodys šventiniame vakaro renginyje.

Tačiau jos laukė nemalonus siurprizas.

„Pasimatavau švarką ir automatiškai įkišau rankas į kišenes. Vienoje jų kažkas buvo, atrodė, kad tai moneta. Bet kai aš tai ištraukiau, supratau, kad mano rankose raštelis. Atverčiau jį ir perskaičiau – geriau būčiau to nedariusi“,- sako pirkėja.

Raštelis teigė štai ką:

„Noriu, kad mane palaidotų su šiuo rūbu“.

Mados gerbėja buvo įsitikinusi, kad taip buvusi švarko savininkė priminė giminaičiams, kuo norėtų būti aprengta palydint į paskutinę kelionę. Pirkinio džiaugsmą greitai pakeitė liūdesys, kadangi drabužio savininkės noras taip ir neišsipildė.

Tačiau yra dar viena raštelio kišenėje versija. Galbūt eks-savininkė pasveiko ir nusprendė pradėti naują gyvenimą nuo garderobo atnaujinimo, o švarkas buvo išsiųstas į labdaros fondą. Taip mergina bandė save raminti.

You cannot copy content of this page