Visi šunys patenka į rojų: 7 įrodymai, kad šunys turi sielą

Šunys išlieka ištikimi žmogui visą savo gyvenimą. Jie atlieka geriausio draugo vaidmenį. Neabejotinai šuo su žmogumi formuoja labai glaudų ryšį, kurį sunku nutraukti po augintinio mirties.

Todėl visus šeimininkus domina keli klausimai. Kur šunys patenka po mirties? Ar yra jų rojus? Ar jie turi sielą? Atsakymus į būtent šiuos klausimus jūs sužinosite šiame straipsnyje.

7 įrodymai, kad šuo turi sielą:

1. Kai augintinis miršta, jo siela dar klaidžioja po namus. Jūs galite girdėti garsus, kuriuos kasdien leisdavo jūsų numylėtinis. Tai šlepsinčios letenos, nagų skrebenimas į grindis ar antkaklio garsas. Šie reiškiniai liudija apie šuns sielą, kuri nori pasisveikinti, todėl ateina į gimtuosius namus.

2. Visų naminių augintinių rojus – tai ta pati vieta, kaip ir žmonėms. Vieta, kur jiems gera ir jauku. Šunims reikia žmonių kaip gyvenime, taip ir po mirties, nes jie myli šeimininką. Dėl to jie grįžta tik namo.

3. Jūs dažnai galite jausti jų buvimą. Atlikdami kasdienius darbus ar tiesiog ilsėdamiesi ant sofos. Šis jausmas gali būti pas švelnaus, žaismingo šuns, kuris mėgo švelnumą ir glamones savininkus.

4. Jūs imate dažniau pastebėti dainas, melodijas, kurios asocijuojasi su jūsų mirusiu šuniu ir kurias jis labai mėgo. Tai ne šiaip dainos, kurias atsitiktinai išgirdote. Tai jūsų šuns siela siunčia jums linkėjimų. Ji nori pasakyti, kad jai viskas gerai ir ji vis dar jus myli.

5. Kartais atsiranda prislėgtumo, liūdesio ir sielvarto jausmas po augintinio mirties. Tačiau staiga nei iš šio, nei iš to aplanko džiaugsmas. Tai ryšys, kurį šunys palaiko su šeimininku tiek gyvenime, tiek po mirties. Taip jie bendrauja su jumis.

6. Jūs pabundate nuo jausmo, kad jus kutena šuns ūsai ar kailis. Tuo momentu, kai žmogus miega, mirusios sielos labai gerai kontaktuoja, tuo momentu informacijos ir energijos mainai ypač atviri. Tokiu būdu šuo jus ramina, gaili ir atnešą savotišką palengvėjimą. Po tokio vizito jūs jaučiatės pakylėti.

7. Po kurio laiko jūs įsigyjate naują numylėtinį. Atradote ramybę ir pasiruošėte naujo draugo prisijaukinimui. Bet nemanykite, kad tam pasiruošėte patys.

Visai spontaniškai prie jūsų prisiplaka benamė katė arba jūs išgelbstite sužeistą šuniuką, o gal draugai dovanoja jums papūgą. Tai ženklas, kad jūsų šuns siela linki jums laimės.

Linki, kad jūs atrastumėte džiaugsmą ir turėtumėte naują draugą. Mūsų augintiniai ateina į mūsų gyvenimą ne šiaip sau, jie mus kažko moko, kiekvienas savaip. Jie myli mus žymiai daugiau, nei mes juos.

Jie leidžia mums atsipalaiduoti ir būti savimi. Jie mus myli tiesiog už tai, kad mes esame. Reikia atiduoti savo meilę besąlygiškai, iš tyros širdies, mūsų numylėtiniai – puikus to pavyzdys.

You cannot copy content of this page