Moteris „virš 40“ yra to privilegijuoto amžiaus, kai nuo jos nuimti visi apribojimai ir draudimai. Kas neatleistina moteriai virš 40?

Moteris „virš 40“ yra to privilegijuoto amžiaus, kai nuo jos nuimti visi apribojimai ir draudimai. Tai prabangus amžius, kai „jau“ ir „dar“ yra visiškoje harmonijoje ir absoliučioje pusiausvyroje. Kai grožis ir patirtis susijungė kartu, ir jūsų valia valdyti savo gyvenimą.

Tačiau yra tam tikras sąrašas, ko neturi daryti moteris „virš 40“.

Taigi, kas neatleistina moteriai „virš 40“

Gėdytis savo amžiaus. Juokinga bandyti nuslėpti savo metus. Taip, jūsų „dvasinis“ amžius gali būti žymiai mažesnis už biologinį. Tačiau, kaip jūs beprisižiūrėtumėte, jūs vis tiek būsite keturiasdešimtmetė (penkiasdešimtmetė ir t.t.) moteris, kuri „atrodo jauniau savo amžiaus“. Nesivaikykite praeinančios jaunystės. Paleiskite ją.

Būti atlaidžiai vyrams. Praėjo laikas, kai jūs rasdavote pateisinimų jų abejingumui ir nedėmesingumui. Kai užmerkdavote akis prieš jų klaidas. Kai atleisdavote neteisybę ir melą. Tai praeityje. Dabar tokie santykiai mažina jūsų vertę ( o galbūt taip buvo visada).

Atstumti savo vaikų pagalbą. Taip, jie įprato jus matyti stiprią ir nepriklausomą. Tačiau galbūt atėjo laikas jiems suprasti, kad jūs taip pat kartais norite tapti tiesiog silpna moterimi, kuriai reikalingas jų palaikymas?

Taupyti savo sąskaita. Kiek jūs save atsimenate, nuolat visiems artimiesiems kažko trūko. Ir jų poreikiai buvo svarbiausi. O savos reikmės buvo nustumiamos į antrą planą: kremas pigesnis, pėdkelnės susiūtos, apatiniai – bus gerai ir tokie. Tam atėjo galas! Puoškite save, lepinkite, popinkite! Juk jūs karalienės amžiaus. O karalienei neatleistina vaikščioti tris metus su ta pačia rankine!

Atsiduoti nenaudingiems apgailestavimams ir kartiems prisiminimams. Geriau disponuoti praleistu laiku gyvenime konstruktyviau! O paprasčiau pasakius – gyventi šiuo momentu.

Gėdytis savo kūno lovoje. Atminkite, jeigu vyriškis yra su jumis čia ir dabar, vadinasi, jūs jam patinkate tokia kokia esate. O trūkumų turi visi.

Gaišti savo laiką žmonėms, su kuriais neįdomu, kurie neįtakoja asmenybės augimo. Apie visokius energetinius vampyrus ir pavyduolius nėra ko ir kalbėti. Vykite juos toliau nuo savęs su šluota!

Ir paskutinis: moteriai “virš 40“ neatleistina būti nelaimingai. Todėl būkite visos laimingos ir mylimos!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page