Narsus berniukas išgelbėjo skęstantį šunį. Dvigubas stebuklas – po savaitės atsirado tikrieji šeimininkai

13-metis Glebas vaikštinėjo Suomių įlankos pakrante. Įlankoje beveik nebuvo ledo, tačiau prie kranto gulėjo storos ledo lytys.
Ir staiga berniukas pamatė ten, prie pat ledinio kiauto viršūnės, šunį. Šuo kepurnėjosi vandenyje, ar seniai – nežinia.

Bet kiekvienas šuns bandymas išlipti iš vandens baigdavosi nesėkme. Letenos slydo ledu, šuo net neinkštė – taip jis neteko jėgų.
Ir visa tai vyko už dviejų metrų nuo kranto. Keli žiopliai abejingai stebėjo besikapanojantį šunį, bet niekas nepanoro padėti. Berniukas puolė prie šuns.

Vėliau Glebas papasakojo žurnalistams: „Dešine ranka aš sugriebiau jį už antkaklio, o kaire ranka padėjau išlipti į krantą. Bet aš negalėjau vienas jo ištraukti, prie manęs pribėgo moteris Jevgenija“.

Pamatė visa, kas vyko, ir padėjo Glebui ištraukti šunį, kuris iš išgąsčio norėjo pasipustyti padus.
Glebo mama Ksenija pasakoja, kad jos sūnus nuo vaikystės svajoja ką nors išgelbėti, užgesinti gaisrą, padėti pavargusiam žmogui. Berniukas išgelbėjo šunį, pasielgė narsiai, ir mama juo didžiuojasi.

Klinikoje šunį apžiūrėjo, sušildė ir pašėrė, šuo buvo naminis, kadangi turėjo antkaklį, galbūt saugojo kiemą.
Glebas davė jam naują vardą – Dingo. Iš klinikos jį išsiuntė į prieglaudą.

Prieglaudoje Dingo nedelsiant ėmė ieškoti šeimininkų. Patalpino skelbimus socialiniuose tinkluose, tačiau šuns niekas nenorėjo imti. Ir staiga, kai viltis beveik užgeso, įvyko stebuklas! Šuniui pasisekė antrą kartą gyvenime. Jį rado senieji šeimininkai socialinių tinklų dėka. Pasirodė, kad jo vardas Uma, jis pabėgo iš sklypo, nutrūkęs nuo grandinės.

Šeimininkai atvažiavo su dovanomis Glebui ir Jevgenijai, o taip pat parėmė prieglaudą.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page