Nebijokite bendrauti su stipria moterimi. Ateis diena, kai būtent ji bus jūsų vienintelė armija!

2013 metais lenktynininkas Michaelis Šumacheris sunkiai susižeidė kalnų slidinėjimo kurorte Alpėse.

7 kartus pasaulio čempionas Formulės-1 autolenktynių klasėje už slidžių trasos ribų nukrito ir galva trenkėsi į uolą. Kelias dienas jis buvo ant gyvybės ir mirties ribos. Šumacheriui sukėlė dirbtinę komą…

… Po 6 metų komos vokietis Šumacheris pabunda ir iš naujo susipažįsta su savo žmona.

Jo žmona, kuri išleido didžiąją dalį savo pinigų vyro gydymui iki bankrutavimo. Nepaisant didelių pinigų, kuriuos Šumacheris gavo iš savo pajamų Formulėje-1, kadangi jis dominavo lenktynėse daugelį metų, o taip pat nepaisant visų didžiulių sponsorių kontraktų, kuriuos jis turėjo, visi pinigai buvo išleisti.

Antroje 2020 metų pusėje pasirodė keli pranešimai apie tai, kad Šumacherio sveikatos būklė gerėja. Dar po metų pasirodė dokumentinis filmas, kuriame sportininko žmona Korina Šumacher patvirtino, kad jis negali savarankiškai judėti ir pilnaverčiai bendrauti su aplinkiniais.

Tuo momentu gydymui jau buvo išleista 20 mln.svarų…

Jis prarado viltį pasveikti, kol kartą pabudo ir pirmasis žmogus, kurį jis pažino, buvo jo žmona. Tai moteris, kuri buvo šalia visus šiuos 6 metus.

Ištikimybė – bruožas, kurį aš dievinu. Nebijokite bendrauti su stipria moterimi, ateis diena, kai būtent ji bus  jūsų vienintelė  armija!

Visiems nepamatuojamos laimės ir mylimųjų šalia!

You cannot copy content of this page