Vaikinas nemokamai gavo šunelį ir pasiėmė jį pas save. Bet greitu metu suprato, kad pastarasis išaugo į kai ką kita…

Vaikinas iš Tusono, Arizonos valstijos, JAV, ėjo pro namą su užrašu „Atduodam nemokamai šunyčius“. Jis pasibeldė, ir, pamatęs ten žavingą šuniuką gintarinėmis akimis, iškart jį įsimylėjo ir pasiėmė su savimi. Šunytį jis pavadino Neonu. Bet greitai vaikinas suprato, kad tai ne tik ne kiemsargis šunytis, bet ir išvis ne šuo.

Augant šuneliui, vaikinas suprato, kad tai ne tik ne kiemsargis šunytis, bet ir išvis ne šuo. Todėl, kad , na, žinote, tiesiog pažvelkite į jį. Šuo elgėsi labai keistai ir labai norėjo susirasti gaują.

Vaikinas, norėdamas jau atmesti abejones, su augintiniu patraukė į draustinį, kur jam jau nuo slenksčio atskleidė „kiemsargiuko“ paslaptį.

Vilkų draustinio darbuotojas pasakė – „Jūs juk žinote, kad čia ne šuo?“. Pasirodo, Neonas yra vilkas-šuo, t.y. vilko ir šuns hibridas.

Neoną paliko specialiame vilkų-šunų hibridų draustinyje, kur jis atrado savo gaują ir tapo laimingas. Draustinyje jis susidraugavo su alfa-patele Maja, su kuria kartu kaukia per pilnatį.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page