Neikite miegoti kol to nepadarėte! Mokslininkai patvirtina – tai svarbu!

Sužinokite, kaip svarbu tai daryti prieš miegą!

Ekspertai pripažįsta kojų masažo ir savimasažo svarbumą ir prioritetus bendrai sveikatos būklei.

Masažas labai naudingas mūsų kraujotakai, riebalų ir prakaito liaukų sekrecijos gerinimui, poodiniam riebaliniam audiniui, medžiagų apykaita sustiprėja, tai reiškia maistingųjų medžiagų srautas audiniuose pagreitėja, gerėja limfos tekėjimas, oda įgauna stangrumo ir atrodo jaunesnė ir sveikesnė.

Rūpinkitės savimi, vertinkite kiekvieną gyvenimo akimirką ir būkite sveiki!

Masažinis poveikis raumenims įtakoja šlapimo rūgšties išvedimą ir ženkliai mažina uždegimo ir podagros vystymosi rizika, mažėja traukulių rizika ir raumenų skausmai bus ženkliai sumažinti.
Be to, masažas ne tik stimuliuoja ir lengvina virškinimą, bet yra ir vienas iš būdų gydyti daugelį virškinamojo trakto susirgimų.

Foto jūs galite pastebėti, kad kiekviena kojų dalis susijusi su tam tikru organu, ir masažuodami tam tikrą vietą jūsų kojose jūs veiksite tam tikrą organą.

Įrodyta, kad masažuojant atskiras kojų dalis, jūs galite išgydyti įvairias organų ligas ir taip pat galite sumažinti skausmą.

Darykite pėdų masažą prieš miegą, ir primygtinai rekomenduojama kartoti šį masažą kasdien. Tai užims vos 5-10 min jūsų laiko.

Jei jūs turite kokią nors ligą, tai tokį masažą daryti tiesiog būtina.
Masažuodami tik pėdas jūs galite daryti galingą gydomąjį poveikį visam organizmui.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page